Paulo Dybala

RÍM 26. januára (WebNoviny.sk) – Druhým tímom, ktorý postúpil do semifinále Coppa Italia sa stal Juventus Turín, ktorý v stredajšom štvrťfinále zdolal AC Miláno 2:1.

Skóre zápasu otvoril v 10. minúte Paulo Dybala a v 21. minúte vedenie ‚starej dámy“ zvýšil Miralem Pjanič. „Rossoneri“ po zmene strán v 53. minúte najprv zásluhou Carlosa Baccu skorigovali výsledok, ale už o minúty videl červenú kartu Locatelli a ďalšie góly už nepadli. Slovenský reprezentant Juraj Kucka odohral v drese hostí celý zápas a v 20. minúte dostal žltú kartu.

„Stará dáma“ sa o postup do finále pobije s Neapolom, ktorý vyradil Fiorentinu, keď na jediný gól „partenopei“ prihrával Marek Hamšík. Ďalšie dva štvrťfinálové súboje Coppa Italia, Inter – Lazio a Cesena – AS Rím, sú na programe na budúci týždeň.

Výsledok stredajšieho stretnutia štvrťfinále Talianskeho pohára vo futbale

– hralo sa na jeden zápas

Juventus Turín – AC Miláno 2:1 (2:0)

Góly: 10. Dybala, 21. M. Pjanič – 53. Bacca, ČK: 54. Locatelli (AC Miláno) po 2. ŽK

Juraj Kucka (AC Miláno) odohral celý zápas a v 20. min dostal ŽK.