Video: Krab tipoval víťazov, Slováci podľa Petroviča uspejú

Krab petrovic
Krab Petrovič si vyskúša veštecké schopnosti počas hokejového šampionátu v Bielorusku. Foto: belarus.by

MINSK 9. mája (WEBNOVINY) – Výsledky vybraných zápasov hokejových majstrovstiev sveta 2014 v Minsku bude v miestnom Centre oceánografie predpovedať krab Petrovič.

Krab Petrovič nebude tipovať len výsledky zápasov domácej bieloruskej reprezentácie. Prvú prácu mal už vo štvrtok večer. Predpovedal výhru Ruska proti Švajčiarsku a Kanady proti Francúzsku. Informácie zverejnil web Tut.by.

Slovensko by podľa predpovede malo vyhrať nad Českom. V piatok popoludní určoval morský živočích lepšieho z večerného súboja dvoch federálnych rivalov a po dlhšom váhaní položil na dno akvária puk na vrchu so slovenskou vlajkou.

Všetko o MS v hokeji nájdete —>>> TU.

Predpovede rôznych zvieracích živočíchov na výsledky zápasov vrcholných podujatí sa stali v poslednom čase veľmi populárne, preslávila sa tým najmä chobotnica Paul z akvária v nemeckom Oberhausene počas majstrovstiev sveta 2010 vo futbale.

Na ME 2012 sa Poliaci spoliehali na veštecké schopnosti slona, Rusi zasa na soba. Počas ZOH sa snažili predvídať výsledky zápasov hokejového turnaja ruské vydry.

Video: Tento krab bude predpovedať výsledky zápasov

https://www.youtube.com/watch?v=Qxu0TTqCL34

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom