Ján Laco
Slovenský brankár Ján Laco v drese Barysu Astana. Foto: facebook.com/hcbarys

MOSKVA 25. augusta (WEBNOVINY) – Slovenský brankár Ján Laco odchytal v drese Barysu Astana celý zápas proti Metallurgu Magnitogorsk v rámci utorkového programu Kontinentálnej hokejovej ligy (KHL), v ktorom domáci prehrali 1:2.

Hoci po prvej tretine viedol Barys gólom Rudenka v 17. minúte zápasu, napokon museli jeho hráči skloniť hlavy pred súperom, ktorý dvomi gólmi v tretej tretine otočil zápas vo svoj prospech.

Metallurg Magnitogorsk si v utorok ako jediný hosťujúci tím pripísal víťazstvo, vo zvyšných zápasoch sa z výhier radovali domáce mužstvá.

Súhrn výsledkov utorkových stretnutí Kontinentálnej hokejovej ligy (KHL):
Jokerit Helsinki – Severstaľ Čerepovec 3:2 (0:0, 2:1, 1:1)

Góly: 22. Ph. Larsen, 24. V. Lajunen, 51. Mäki – 21. Trubačov, 53. Kovyršin

Avangard Omsk – Salavat Julajev Ufa 4:2 (0:1, 3:0, 1:1)

Góly: 25. S. Širokov, 26. Ahnelöv, 34. Perežogin, 48. Alexander Popov – 8. Chlystov, 46. Lepistö

Barys Astana – Metallurg Magnitogorsk 1:2 (1:0, 0:0, 0:2)

Góly: 17. Rudenko – 45. Lee, 54. Wolski

Ján Laco (Barys) odchytal celý zápas.

Torpedo Nižnij Novgorod – Lokomotiv Jaroslavľ 3:2 po sam. nájazdoch (1:0, 0:1, 1:1 – 0:0, 1:0)

Góly: 2. Klingberg, 50. A. Potapov, rozhodujúci sam. nájazd Frolov – 25. Hersley, 42. Mosaľov

Dinamo Riga – Ak Bars Kazaň 3:1 (0:0, 1:1, 2:0)

Góly: 34. Saulietis, 45. Indrašis, 49. Skvorcovs – 38. A. Svitov

HK Soči – Lada Togliatti 4:2 (0:0, 1:0, 3:2)

Góly: 33. Žerdev, 43. Petersson, 48. Anisin, 60. Ščastlivyj – 42. Bumagin, 48. Flood

Spartak Moskva – Dinamo Minsk 4:3 po predĺžení (1:0, 0:1, 2:2 – 1:0)

Góly: 13. a 44. M. Potapov, 58. I. Radulov, 63. Wellman – 21. Cheechoo, 51. Materuchin, 57. Ellison