Lakers

LOS ANGELES 18. novembra (WEBNOVINY) – Basketbalisti Los Angeles Lakers zdolali v nedeľňajšom zápase zámorskej NBA Detroit 114:99.

Základ úspechu položili šnúrou 10:0 v závere tretej štvrtiny, vďaka ktorej sa dostali do vedenia 79:71. Jordan Hill v drese víťazov dosiahol 24 bodov a 17 doskokov. Detroit prehral piatykrát z posledných šiestich duelov.

Damian Lillard strelil sedem zo svojich 25 bodov v predĺžení a pomohol Portlandu zdolať Toronto 118:110. Domáci Raptors prehrávali vo štvrtej štvrtine už o šestnásť bodov, ale Rudy Gay so sirénou vyrovnal na 102:102. V predĺžení už dominovali hráči Trail Blazers. Portland vyhral šiesty duel v rade a dostal sa na 1. priečku Severozápadnej divízie.

Memphis vyhral v Sacramente 97:86, 22 bodmi a 10 doskokmi ho viedol Zach Randolph. Kings prehrali siedmy z posledných ôsmich súbojov.