Video: Madonna si v novom klipe užíva, rozdáva horúce bozky

Madonna
Skladba Bitch I'm Madonna sa nachádza na albume Rebel Heart, ktorý vyšiel v marci. Foto: SITA/AP

BRATISLAVA 18. júna (WEBNOVINY) – Americká speváčka Madonna zverejnila videoklip k piesni Bitch I’m Madonna, v ktorej hosťuje rapperka Nicki Minaj.

Okrem oboch spomínaných interpretiek sa v novinke objavili aj Beyoncé, Katy Perry, Kanye West, Miley Cyrus, Chris Rock, Diplo, Rita Ora, Alexander Wang či synovia 56-ročnej Madonny Rocco a David. Klip, v ktorom speváčka tancuje, užíva si párty a bozkáva sa s polonahým mužom či ženou, nakrúcali v Standard Hoteli v New Yorku.

Video: Nový videoklip speváčky Madonny

O réžiu sa postaral Jonas Akerlund, ktorý je častým spolupracovníkom rodáčky z Michiganu. Skladba Bitch I’m Madonna sa nachádza na albume Rebel Heart, ktorý vyšiel v marci. Na štúdiovke, z ktorej pochádzajú tiež single Living For Love a Ghosttown, sa podieľali napríklad aj Chance The Rapper a Mike Tyson.

Madonna

, celým menom Madonna Louise Ciccone, patrí k najvplyvnejším hudobníčkam všetkých čias a mnohí ju označujú za kráľovnú popu. Hudobnú kariéru odštartovala začiatkom 80. rokoch v kapelách Breakfast Club a Emmy, no krátko na to sa vydala na sólovú dráhu. V roku 1983 vydala debutový eponymný album, po ktorom nasledovali nahrávky Like A Virgin (1984), True Blue (1986), Like A Prayer (1989), Erotica (1992), Bedtime Stories (1994), Ray Of Light (1998), Music (2000), American Life (2003), Confessions On A Dance Floor (2005), Hard Candy (2008), MDNA (2012) a spomínaná novinka Rebel Heart.

Medzi jej úspešné single patria skladby Like A Virgin, Material Girl, Papa Don’t Preach, Like a Prayer, Express Yourself, Vogue, This Used To Be My Playground, Justify My Love, Frozen, Ray Of Light, Don’t Tell Me, Music či 4 Minutes (feat. Justin Timberlake a Timbaland). Na konte má sedem cien Grammy a od roku 2008 je členkou Rock’n’rollovej siene slávy. Ako herečka sa predstavila v snímkach Hľadám Susan. Zn.: Zúfalo (1985), Dick Tracy (1990), Veľké víťazstvo (1992), Štyri izby (1995) alebo Evita (1996). Režírovala tiež filmy Špina a múdrosť (2008) a W.E. (2011).

Informácie pochádzajú z webstránky www.billboard.com a archívu agentúry SITA.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Justin TimberlakeKanye WestKaty PerryMadonnaMike TysonMiley CyrusNicki MinajRita Ora