Video: Maskovaný Ronaldo zabával Madrid, spoznali by ste ho?

Cristiano ronaldo
Cristiano Ronaldo sa zabával v prestrojení v centre Madridu. Foto: printscreen/youtube.com

MADRID 4. augusta (WEBNOVINY) – Predstavte si, že len tak idete po centre Madridu a okolo vás žongluje s futbalovou loptou bradatý muž so slnečnými okuliarmi, oblečený v nenápadnej mikine a teplákoch.

Vedľa neho je škatuľka pripravená na nejaké tie drobné od okoloidúcich a neďaleko k lavičke priviazaný psík. Možno sa pristavíte, možno mu aj prispejete, ale určite netušíte, že ide o aktuálneho držiteľa ocenenia Zlatá lopta FIFA.

Cristiano Ronaldo takto necelú hodinu popoludní na ulici zabával nič netušiacich obyvateľov španielskej metropoly. Pritom sa snažil sem-tam osloviť ľudí, či sa nepridajú, od okoloidúcej slečny si vypýtal telefónne číslo, ale s negatívnym účinkom. Maximálne sa niektorí odhodlali „natočiť si“ jeho umenie na mobilný telefón.

Video: Cristiano Ronaldo v prestrojení na ulici zabával Madrid

https://www.youtube.com/watch?v=UJLTDgo1m_A

Líder Realu Madrid a portugalskej reprezentácie napokon odhalil svoju identitu pred chlapcom, ktorý sa predstavil ako Nicolás a spontánne sa k nemu pridal. Nicolásovi daroval loptu s podpisom a potom odhodil parochňu, aj falošnú bradu a fúzy. V tom momente sa okolo vyhláseného kanoniera zhromaždila väčšia skupina ľudí a nedala mu dýchať pri odchode z miesta činu.

Akcia bola súčasťou marketingovej kampane istého výrobcu slúchadiel, ktoré Ronaldo ponúka aj prostredníctvom internetového obchodu ebay. Heslo „Live Life Loud“ čiže „Žiť život nahlas“ sa nachádzalo aj na škatuľke, do ktorej mohli ľudia prispieť drobnými. Video Ronaldovho umenia v prestrojení zverejnil napríklad server sport1.de.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Cristiano Ronaldo