Prípravný zápas Slovana so Medveščakom
Sprava: Hráč Záhrebu Mathieu Carle a brankár Záhrebu Mark Dekanich počas zápasu Kontinentálnej hokejovej ligy (KHL) medzi HC Slovan Bratislava - Medveščak Záhreb. Bratislava, 4. september 2014. Foto: SITA/Jozef Jakubčo

BRATISLAVA 26. augusta (WEBNOVINY) – Kontinentálna hokejová liga pokračovala šiestimi zápasmi. V štyroch prípadoch sa tešili domáci, dvakrát sa radovali hostia. Program priniesol tesné výsledky, polovica zápasov skončila v riadnom hracom čase remízou.

Vstup do novej sezóny nevyšiel bratislavskému Slovanu, ktorý prehral pred vlastnými fanúšikmi s Admiralom Vladivostok 1:3. Najvýchodnejšie mužstvo celej súťaže oplatilo „belasým“ prehru 1:4 z predchádzajúceho ročníka.

Zverenci Miloša Říhu v prvej dvadsaťminútovke inkasovali z hokejky Voronina a v druhej časti s prispením Bartoviča zvýšil A. Kuznecov. Delovkou od červenej čiary skorigoval v 35. minúte Sersen. Domáci sa síce v tretej tretine snažili o vyrovnanie, no v 47. minúte Jakovlev pomedzi Garnettove betóny upravil na konečných 1:3.

Traktor Čeľabinsk – Avtomobilist Jekaterinburg 2:1 po sam. nájazdoch (0:0, 0:0, 1:1 – 0:0, 1:0)

Góly: 44. Andrej Popov, rozhodujúci sam. nájazd Martin Růžička – 50. Garejev

Dinamo Moskva – Sibir Novosibirsk 4:3 po predĺžení (1:1, 2:1, 0:1 – 1:0)

Góly: 19. Hietanen, 22. M. Karpov, 30. Anseľ Galimov, 63. Karsums – 6. O. Gubin, 27. A. Kopejkin, 44. Ullström

Medveščak Záhreb – Amur Chabarovsk 2:3 po sam. nájazdoch (0:0, 2:2, 0:0 – 0:0, 0:1)

Góly: 23. Zanovski, 24. Mertl – 32. Litovčenko, 36. Wandell, rozhodujúci sam. nájazd Ušenin

HC Slovan Bratislava – Admiral Vladivostok 1:3 (0:1, 1:1, 0:1)

Góly: 35. Sersen (Viedenský, A. Šťastný) – 17. Voronin (N. Lisov, M. Mamim), 33. A. Kuznecov (Alexandrov), 47. Jakovlev (Voronin, Podšenďalov)

Neftechimik Nižnekamsk – HC Jugra Chanty-Mansijsk 2:1 (1:0, 0:0, 1:1)

Góly: 9. a 52. J. Grigorenko – 52. Volkov

Viťaz Podoľsk – Metallurg Novokuzneck 2:1 po sam. nájazdoch (0:1, 1:0, 0:0 – 0:0, 1:0)

Góly: 30. Musatov, rozhodujúci sam. nájazd Soloduchin – 16. Musin