Spartak Moskva ukončil v Bratislave negatívnu sériu
Spartak Moskva ukončil v Bratislave negatívnu sériu. Hráči Spartaka sa tešia z gólu počas hokejového zápasu ligy KHL medzi HC Slovan Bratislava - Spartak Moskva. Bratislava, 2. marec 2014. Foto: SITA/Jozef Jakubčo

MOSKVA 17. septembra (WebNoviny.sk) – Hokejisti Spartaka Moskva uštedrili Medveščaku Záhreb v zápase Kontinentálnej hokejovej ligy (KHL) pred jeho vlastnými fanúšikmi debakel 7:1. Domáci sa síce v 3. minúte ujali vedenia, to však bolo z ich strany všetko a zápas ovládol Spartak.

HC Slovan Bratislava prišiel na domácom ľade o svoju víťaznú sériu, keď podľahol obhajcovi Gagarinovho pohára SKA Petrohrad 1:2 po predĺžení.

Súhrn výsledkov štvrtkových stretnutí Kontinentálnej hokejovej ligy (KHL):
HC Slovan Bratislava – SKA Petrohrad 1:2 po predĺžení (0:1, 0:0, 1:0 – 0:1)

Góly: 52. C. Barker – 7. Koskiranta (Barabanov), 65. Ketov (Chochriakov)

Medveščak Záhreb – Spartak Moskva 1:7 (1:1, 0:3, 0:3)

Góly: 3. Bjorkstrand – 21. a 43. Bodrov, 39. a 53. Gilroy, 18. Voronin, 24. Radil, 60. I. Radulov

Jokerit Helsinki – Dinamo Moskva 2:1 (0:0, 2:0, 0:1)

Góly: 22. Regin, 36. M. Olimb – 50. Pestuško

Dinamo Riga – Viťaz Podoľsk 1:4 (0:0, 1:3, 0:1)

Góly: 26. Sestito – 22. Makejev, 30. Vyglazov, 32. Afinogenov, 52. Palola