José Mourinho
Tréner 'červených diablov' José Mourinho počas zápasu 13. kola Premier League proti West Hamu United, v ktorom bol v prvom polčase vykázaný na tribúnu. Manchester, 27. november 2016. Foto: SITA/AP

LONDÝN 29. novembra (WebNoviny.sk) – Tréner futbalistov Manchestru United José Mourinho bude mať opäť čo vysvetľovať. Kontroverzný Portugalčan čelí obvineniu z nevhodného správania, keď druhýkrát v priebehu mesiaca ho vykázali z lavičky. Mourinho v prvom polčase nedeľňajšieho stretnutia proti tímu West Ham United (1:1) neovládol svoje emócie.

Po žltej karte pre svojho zverenca Paula Pogbu za filmovanie, nahnevaný kopol do fľaše. Rozhodca Jon Moss ho za to predčasne poslal na tribúnu. Mourinho má do štvrtkového večera možnosť vyjadriť sa k obvineniu. „Červení diabli“ sú už štyri domáce ligové stretnutia bez víťazstva. To sa im na Old Trafforde prihodilo prvýkrát od roku 1990.