Video: Najlepšia basketbalistka sveta pobozkala súperku

Diana Taurasi
Foto: fansided.com

MINNEAPOLIS 30. septembra (WEBNOVINY) – Kurióznu situáciu musel rozlúsknuť rozhodca v prvom zápase finále Západnej konferencie ženskej basketbalovej WNBA medzi Minnesotou a Phoenixom (85:62).

Keď eskalovali „strkanice“ medzi hviezdami Dianou Taurasiovou a brániacou Seimone Augustusovou, najlepšia hráčka sveta zvolila azda najjemnejšie riešenie situácie – bozk na líce. Arbiter okamžite odpískal obojstrannú osobnú chybu.

„Len som sa snažila byť nežná,“ podotkla pred novinármi 31-ročná rozohrávačka Taurasiová, po sezóne vo WNBA opora ruského klubu UMMC Jekaterinburg.

„Pokiaľ ide o naše spoločné ‚tango‘ s Dianou, ktoré sme predviedli: vždy tvrdím, že len túžila aspoň po kúsku mojej lahodnosti,“ vtipkovala po víťaznom zápase Augustusová, Slovák Zdeno Zubák, ktorý na tohtoročných majstrovstvách Európy žien vo Francúzsku rozhodoval v piatich zápasoch, označil arbitrovo riešenie za jediné správne. „Hráčkam nemohol odpískať technickú chybu, keďže tá nie je spôsobená kontaktom. Bola to ošemetná situácia, s ktorou som sa doteraz nestretol. Zažil som potľapkanie, aj pusu na ruku, ale bozk na líce ešte nie,“ poznamenal pre SITA 37-ročný arbiter.

https://youtube.com/watch?v=S68TXBpMXpA

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Diana Taurasiová