Slovan Bratislava - Metallurg Novokuzneck
Hráč Novokuznecku Vadim Mitriakov počas zápasu KHL medzi HC Slovan Bratislava a Metallurg Novokuzneck. Foto: SITA/Jozef Jakubčo

MOSKVA 9. septembra (WEBNOVINY) – Hokejisti tímu Sibir Novosibirsk zvíťazili v jedinom utorkovom stretnutí Kontinentálnej hokejovej ligy (KHL) v Novokuznecku nad domácim Metallurgom 3:2 po predĺžení. Hrdinom duelu sa stal Dmitrij Kugryšev, ktorý strelil dva góly hostí, aj rozhodujúci v druhej minúte predĺženia.

Domáci síce dokázali v prvej tretine za 61 sekúnd otočiť nepriaznivý stav, dlho viedli 2:1, ale v 57. min vyrovnal Maxim Ignatovič. V nadstavenom čase uspel Novosibirsk zásluhou spomenutého Kugryševa. Slováci nemali v tomto zápase zastúpenie.

Výsledok utorkového stretnutia Kontinentálnej hokejovej ligy (KHL):
Metallurg Novokuzneck – Sibir Novosibirsk 2:3 po predĺžení (2:1, 0:0, 0:1 – 0:1)

Góly: 15. Galimov (Stoa), 16. Romanov (Skladničenko) – 7. Kugryšev (Ožiganov), 57. Ignatovič, 62. Kugryšev (Kopejkin)