Real madrid - levante
Futbalisti Realu Madrid remizovali s Levante. Foto: SITA/AP
  • aktualizované: 22:50

MADRID 9. septembra (WebNoviny.sk) – Futbalisti Realu Madrid na vlastnom ihrisku prekvapujúco iba remizovali s hráčmi Levante 1:1 v sobotňajšom stretnutí 3. kola španielskej La Ligy.

Úradujúci majster dokonca priebežne prehrával, keď sa v úvode zápasu presadil Ivi López.

Real do prestávky vyrovnal zásluhou Lucasa Vázqzeza, po zmene strán sa už skóre nezmenilo. V závere duelu inkasoval červenú kartu obranca domácich Marcelo. V ďalšom sobotňajšom zápase Valencia doma remizovala s Atléticom Madrid 0:0.

FC Sevilla doma zdolala Eibar 3:0 v sobotňajšom stretnutí 3. kola španielskej La Ligy. Sevilla rozhodla v druhom polčase, keď postupne skórovali Ganso, Wissam Ben Yedder a Nolito.