Karim Benzema, Marcelo, La Liga, Real Madrid
Zľava: Hráči Realu Madrid Karim Benzema a Marcelo počas zápasu 32. kola La Liga, v ktorom "biely balet" iba remizoval na pôde Leganés 1:1. Leganés, 15. apríl 2019. Foto: SITA/AP.

MADRID 15. apríla (WebNoviny.sk) – Futbalisti Realu Madrid nepotvrdili úlohu favoritov v pondelňajšom zápase 32. kola najvyššej španielskej súťaže La Ligy, keď na trávniku Leganés len remizovali 1:1.

Zverenci trénera Zinedina Zidana po prvom polčase dokonca prehrávali, pretože tesne pred prestávkou presne namieril Argentínčan Jonathan Silva.

Po zmene strán síce prišlo vyrovnanie Karima Benzemu, ale zvýšená aktivita „bielemu baletu“ nepriniesla ďalší zásah.