Hokejisti Slovana doma prehrali s Novosibirskom
Zľava: Hráči Novosibirsku Dmitrij Kugryšev, Jarno Koskiranta a Jonas Enlund počas zápasu Kontinentálnej hokejovej ligy (KHL) medzi HC Slovan Bratislava - Sibir Novosibirsk. Bratislava, 30. október 2014. Foto: SITA/Jozef Jakubčo

NOVOSIBIRSK 31. marca (WEBNOVINY) – Hráči Sibiru Novosibirsk uspeli v utorkovom treťom stretnutí finále Východnej konferencie Kontinentálnej hokejovej ligy, na domácom ľade zvíťazili nad tímom Ak Bars Kazaň 2:1.

Skóre duelu otvoril po polhodine hry Dmitrij Kugryšev, za hostí odpovedal o päť minút neskôr Konstantin Koľcov. Rozhodujúci presný zásah dosiahol 46 sekúnd pred koncom druhej tretiny počas presilovky Igor Ožiganov.

V sérii hranej na štyri víťazstvá vedie Kazaň 2:1, štvrtý duel je na programe vo štvrtok opäť v Novosibirsku.