Video: Tenistka nezvládla vypätie, zvracala priamo na kurte

Mchalova
Christina McHalová sa na Australian Open nevyhla dáveniu na kurte pod vplyvom vypätia. Foto: youtube.com

MELBOURNE 19. januára (WEBNOVINY) – Na melbournských grandslamových Australian Open zatiaľ nepanujú obávané extrémne teploty, americká tenistka Christina McHalová sa však v pondelok nevyhla dáveniu pod vplyvom vypätia.

Všetky správy z Australian Open nájdete

—-> TU.

Priamo na dvorci zvracala za stavu 4:4 v treťom sete zápasu 1. kola s 33-ročnou francúzskou kvalifikantkou Stéphanie Foretzovou. Neskôr na príjme v štrnástom geme odvrátila mečbal, napokon triumfovala za 189 minút 6:4, 1:6, 12:10. Nazbierala o päť fiftínov menej (128:133). Záverečné dejstvo trvalo takmer dve hodiny.

Video: Tenistka zvracala priamo na kurte

Samotné vracanie priamo pred divákmi ešte na tom celom nebolo najhoršie. Trápnejšie mi bolo, keď to tak dlho upratovali. Cítila som sa však oveľa lepšie, keď som si uľavila,“ priznala 22-ročná Američanka, ktorá v 2. kole bude čeliť Nemke Carine Witthöftovej. Dúfa, že tentoraz sa zdrží na kurte kratšie. McHalová v minulosti v 1. kolách na Majors dva razy prehrala 7:9 v treťom, ale aj uspela 8:6 a 10:8.

Obrazom: Najkrajšie momenty z prvého dňa Australian Open
Obrazom: Fantastický úvodný deň našich na Australian Open, všetci postúpili do ďalšieho kola

Mám pocit, že všetky moje prvé kolá na grandslamových turnajoch sú veľké drámy. Dnes som veľmi šťastná, že túto som zvládla,“ vyhlásila 22-ročná 54. hráčka renkingu WTA.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom