Carlos Tévez
Carlos Tévez popudene zareagoval na pochvalu a objatie od kouča Massimiliana Allegriho. Foto: SITA/AP

TURÍN 6. mája (WEBNOVINY) – Argentínsky útočník Carlos Tévez v 58. minúte z pokutového kopu rozhodol o víťazstve Juventusu Turín 2:1 nad Realom Madrid v utorňajšom prvom zápase semifinále futbalovej Ligy majstrov a keď išiel v 86. minúte z trávnika, nebol príliš spokojný s takýmto rozhodnutím kouča.

„Strachopud a skurvenec,“ popudene zareagoval Tévez na pochvalu a objatie od kouča Massimiliana Allegriho. S týmto tvrdením vyrukoval portál Olé po tom, ako využil služby odčítačov z pier. Pridal úvahu o možnom návrate 31-ročného zakončovateľa do domáceho tímu Boca Juniors (pôsobil v ňom v rokoch 2001 – 2004), keď použil slovnú hračku Boquita, čo znamená veľké ústa, ale aj narážku na spomenutý klub. Tévez v utorok už v 8. minúte vypracoval prvý gól Juve.

Bild pripomenul, že Argentínčan kedysi ignoroval pokyn vtedajšieho kouča Manchestru City Roberta Manciniho, aby sa pripravil na striedanie proti Bayernu Mníchov, keďže ho urazilo vynechanie zo základu.