Harry Kane
Harry Kane z Tottenhamu Hotspur oslavuje svoj gól v zápase anglickej Premier League proti Queens Park Rangers. Londýn, 7. marec 2015. Foto: SITA/AP
13. marca 2016 ŠportFutbal od SITASITA Diskusia()

LONDÝN 13. marca (WebNoviny.sk) – Futbalisti Tottenhamu Hotspur zvíťazili na ihrisku Aston Villy 2:0 v nedeľňajšom stretnutí 30. kola najvyššej anglickej futbalovej súťaže Premier League.

Hrdinom “kohútov” sa stal reprezentačný útočník Albionu Harry Kane, ktorý najprv v 45. min otvoril skóre duelu a po troch minútach druhého polčasu pridal uzavrel na konečných 2:0. Londýnčania figurujú na druhom mieste v ligovej tabuľke s dvojbodovým mankom na vedúci Leicester.

Tretí Arsenal stráca na Tottenham 3 body, rovnako ako aj Leicester má však zápas k dobru. Aston Villa má opačné starosti, prehrala už piatykrát za sebou a so 16 bodmi je beznádejne posledná, na prvú nezostupovú priečku stráca deväť bodov.

Výsledok nedeľňajšieho stretnutia 30. kola najvyššej anglickej futbalovej súťaže Premier League:
Aston Villa – Tottenham Hotspur 0:2 (0:1)

Góly: 45. a 48. H. Kane