Video: Vypočujte si oficiálnu pieseň MS vo futbale

Brazília, fanúšik, ms
Foto: SITA/AP

BRATISLAVA 9. apríla (WEBNOVINY) – Americký rapper Pitbull zverejnil skladbu We Are One (Ole Ola), ktorá je oficiálnou piesňou tohtoročných majstrovstiev sveta vo futbale v Brazílii.

Novinka sa bude nachádzať na nahrávke One Love, One Rhythm – The 2014 FIFA World Cup Official Album, ktorá by mala vyjsť v máji. V skladbej hosťujú americká speváčka Jennifer Lopez a brazílska kolegyňa Claudia Leitte.

„Je to pre mňa veľká česť, že môžeme s Jennifer Lopez a Claudiou Leitte v rámci majstrovstiev sveta vo futbale spojiť svet. Naozaj verím, že je to skvelá hra a sila hudby nás pomôže všetkých zjednotiť, pretože sme najlepší, keď sme ako jeden,“ uviedol spoluautor piesne Pitbull.

Pitbull – We Are One (Ole Ola)
Pitbull

Tridsaťtriročný Pitbull, vlastným menom Armando Christian Pérez, je rodákom z Miami, jeho rodičia však pochádzajú z Kuby.

Na hudobnej scéne sa pohybuje od roku 2001, pričom debutoval o rok neskôr ako hosť na albume Kings Of Crunk formácie Lil Jon & The East Side Boyz. Prvú štúdiovku s názvom M.I.A.M.I. vydal v roku 2004, po ňom nasledovali nahrávky El Mariel (2006), The Boatlift (2007), Rebelution (2009), Armando (2010), Planet Pit (2011) a Global Warming (2012).

Je tiež zakladateľom vydavateľstva Mr. 305 Inc., s ktorým spolupracuje aj slovenská speváčka Celeste Buckingham.

Informácie pochádzajú z webstránky www.digitalspy.co.uk a archívu agentúry SITA.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Celeste BuckinghamJennifer Lopez