Vladimír Weiss ml.
Hráči Al-Gharafy zdolali Al-Mesaimeer a postúpili do štvrťfinále Emir Cupu. Vladimír Weiss ml. (na fotografii) skóroval z pokutového kopu.

DAUHA 28. apríla (WebNoviny.sk) – Slovenský futbalový reprezentant Vladimír Weiss mladší prispel víťazným gólom k postupu katarského klubu Al-Gharafa do štvrťfinále tamojšej pohárovej súťaže Emir Cup.

Hráči Al-Gharafy vo štvrtkovom zápase 3. kola zvíťazili 2:0 nad druholigovým mužstvom Al-Mesaimeer, 27-ročný slovenský krídelník otvoril skóre v 36. minúte strelou z pokutového kopu. V 17. minúte dostal žltú kartu.

Al-Gharafa si 3. mája v súboji o postup medzi elitné kvarteto zmeria sily s tímom Al-Rayyan. Obhajcom prvenstva v Emir Cupe je 15-násobný šampión tejto súťaže Al-Sadd.

Weissova Al-Gharafa obsadila v ligovej súťaži Qatar Stars League konečnú 5. priečku, bratislavský rodák k tomu prispel aj desiatimi gólmi, šesť bolo z pokutového kopu.

Viac k osobe Al-GharafaVladimír WeissVladimír Weiss ml.