Video: Ženu v Prahe prešlo metro, spadla do koľajiska

Bez názvu
Foto: SITA

PRAHA 2.júla (WEBNOVINY) – Mladá žena spadla v utorok skoro ráno v Prahe priamo na koľaj metra.

Následne na to ju prešlo metro, ktoré práve prichádzalo do stanice. Napriek tomu sa žene nič nestalo. Po pár minútach ju vytiahli na nástupište bez najmenších zranení.

Ako informuje portál iDNES.cz, incident sa na stanici Muzeum na trase C odohral len pár minút po šiestej hodine rannej. Z kamerového systému je zrejmé, že žena čakajúca na príjazd metra sa len ťažko udržala na nohách a následne na to spadla priamo do koľajiska.

„Tesne pred pádom sa ju pokúsil zachytiť jeden z cestujúcich, ale bohužiaľ sa mu to nepodarilo. Žena našťastie spadla priamo medzi koľaje, kde zostala nehybne ležať,“ uviedla pre iDNES.cz pražská policajná hovorkyňa Eva Kropáčová.

Pár sekúnd po páde prišiel do stanice vlak, ktorý zastavil takmer na konci nástupišťa. Cestujúci a vlakvedúci hľadali, pod ktorým vagónom žena zostala a či je živá.

„Nakoniec ju našli v priestore medzi prvým a druhým vagónom a vytiahli späť na nástupište“ opísala situáciu hovorkyňa. Mladá žena sa následne prekvapene postavila, oprášila a z miesta odišla. Po vzhliadnutí kamerového záznamu policajti vedeli, že žena spadla na koľaj vlastnou vinou a nikto ju tam nestrčil ani nechcela spáchať samovraždu. Dokonca odmietla ošetrenie lekára i dychovú skúšku“ uzavrela Kropáčová pre iDNES.cz s tým, že žena polícií tvrdila, že je iba unavená.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom