Vieme ako zažiť skvelú dovolenku každý deň

Obraz na mieru fototapeta
Obraz na mieru fototapeta

BRATISLAVA 21. júla (WBN/PR) – Romantické chvíle v Paríži, západ slnka nad horizontom plného vzdialených ostrov alebo úsmevné momenty z párty na jachte. To sú chvíle, na ktoré nikto z nás nechce zabudnúť. Služba www.obrazynamieru.sk ponúka možnosť zachovať si tieto krásne okamihy čo najdlhšie, cez fotografie v podobe obrazov či tapiet. Nimi si sprítomníte čarovné chvíle a svoju jedinečnú dovolenku máte stále pred očami.

Okrem rozličných typov obrazov umožňuje služba www.obrazynamieru.sk tlač do formy tapiet. Tie dokážu vdýchnuť život každej stene a miestnosť vďaka nim naberie neuveriteľnú jedinečnosť. Práve prostredníctvom tapiet môžete prežívať svoju „malú“ dovolenku vo veľkom.

Ak ste nezvládli zachytiť ten správny moment k dispozícii je vám databáza 23-tisíc rôznych motívov stránky www.obrazynamieru.sk. Cez jednoduché vyhľadávanie sa rýchlo dostaneme k fotografii vášho srdca. A o potešenie sa môžete podeliť aj so svojimi blízkymi. Podobný obraz ako ten váš totiž môže zdobiť aj ich steny. Stačí si obraz vybrať na www.obrazynamieru.sk, určiť si veľkosť a formu spracovania a najneskôr do 7 dní môžete niekoho potešiť krásnym darom.

3 dôvody prečo využiť službu www.obrazynamieru.sk

1. Nemusíte sa prehrabávať stovkami fotografií z dovolenky. Tie najlepšie vám visia na stene.

2. Ukážte svoj zážitok vo veľkom. Vďaka zobrazeniu fotografii na tapete váš dovolenkový zážitok neprehliadne žiadna návšteva.

3. Nepotrebujete zručnosť profesionálneho fotografa, ale kutila. Vďaka databáze profesionálnych a originálnych fotografií už nemusíte riešiť, že ste niečo nestihli odfotiť. Stačí sa postarať, kde obraz zavesíte.

O www.obrazynamieru.sk

Službu www.obrazynamieru.sk ponúka najväčšia fotobanka na slovenskom a českom trhu, spoločnosť Profimedia. Vo svojej databáze má práce najlepších fotografov z celého sveta. Na Slovensko prináša databázu viac ako 23 000 originálnych fotografií. Zákazník sám rozhoduje o veľkosti, materiáli aj spôsobe rámovania. Obrazy sú spracované najmodernejšou technológiou a sú zákazníkom dodané do 7 dní.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Firmy a inštitúcie Profimedia