Toto sú najnávykovejšie hry pre Android

plants vs zombies, hra
play.google.com

Čo robí návykové hry návykovými? Predovšetkým to, že ich môžeš hrať rýchlo, ľahko ich ovládaš, ale i tak je možno až prekvapujúco ťažké nahrať vysoké skoré.

Za tie roky sa objavilo mnoho extrémne obľúbených a návykových hier pre operačný systém Android, aktuálne sú v kurze napríklad práve tieto.

Agar.io

Hra Agar.io sa na scéne objavila v roku 2015 a stala sa jednou z najpopulárnejších hier na svete. Prečo? Ťažko povedať, faktom však je, že pravdepodobne až po hodinách strávených hraním tejto hry si zrejme uvedomíš, že sa prakticky pohybuješ po kuse milimetrového papiera a snažíš sa prehltnúť ostatných hráčov. Tvojou úlohou je „vžiť“ sa do úlohy kruhu, pokúšať sa zjesť ostatných hráčov a stávať sa väčším a väčším a vyhýbať sa tomu, aby si bol sám zjedený.

agar.io, hra

Crossy Road

Crossy Road je pre túto generáciu to, čo bol Frogger pre tú predchádzajúcu. Hráš ako rozpixelované kura a pokúšaš sa prejsť cez cestu, rieku alebo čokoľvek iné, čo ti stojí v ceste. Hra je vytvorená v okúzľujúcom, ale prežitom štýle 8-bitovej grafiky, napriek tomu vyzerá veľmi dobre. Pri hraní Crossy Road si užiješ kopec nikdy nekončiacej zábavy a výborným bonusom je to, že množstvo postáv, ktoré môžeš odomknúť, je veľké.

crossy road, hra
Alexander Ovečkin Foto: SITA/AP

Pac-Man 256

PAC-MAN 256 je v podstate hybridnou hrou, keďže kombinuje Pacmana s konceptom „nekonečných“ platformoviek. Hráš ako Pacman a zápasíš so svojimi bežnými problémami ako sú duchovia, pričom sa však navyše musíš neustále pohybovať vpred, inak ťa hra „zhltne“. Dobré je, že máš aj nejaké tie schopnosti, ktoré ti život uľahčia. A špeciálnym bonusom sú „easter eggs“, ktoré v tichosti čakajú, kým ich odhalíš.

pacman, hra
Jeden z predavačov v obchode uviedol, že nemôže uveriť, že sa niečo také mohlo stať na civilizovanej Madison Avenue v centre New Yorku. NEW YORK 27. decembra (WebNoviny.sk) - Polícia pátra po troch zlodejoch, ktorí z luxusného obchodu na newyorskom Manhattane ukradli kožušiny v hodnote viac ako milión dolárov. Ku krádeži došlo 24. decembra tesne pred 05.00 h miestneho času, keď jeden z podozrivých rozbil tehlou výklad obchodu a následne všetci traja vnikli dnu. Podľa majiteľa predajne Dennisa Bassa zlodeji si z predajne odniesli niekoľko sobolích kožuchov ruskej výroby, pričom niektoré z nich mali hodnotu až 200.000 dolárov. Jeden z predavačov v obchode uviedol, že nemôže uveriť, že sa niečo také mohlo stať na "civilizovanej" Madison Avenue v centre New Yorku. Na zázname bezpečnostnej kamery vidno, ako si jeden zo zlodejov udrel hlavu o kovovú konzolu po tom, ako cez rozbitý výklad vliezol do obchodu.

Plants vs Zombies 2

Plants vs Zombies je jedna z najrozpoznateľnejších hier v histórii hrania na mobiloch. V tejto tower defense hre musíš stavať kvetiny, ktorých supersily potom používaš na odrážanie hôrd a hôrd zombíkov. Hra nie je náročná, naučiť sa ju hrať dokáže časom prakticky každý, avšak úspešné absolvovanie jednotlivých levelov si vyžaduje množstvo snahy. Napriek tomu budeš s jej hraním končiť len neochotne…

plants vs zombies, hra

Shooty Skies

Shooty Skies je strieľačka v štýle „bullet hell“ (označenie „projektilové peklo“ je inak veľmi presné, v týchto hrách sa strieľa skutočne ostošesť). V hre sa stávaš pilotom, ktorý musí neustále letieť, hoci mu v ceste stojí množstvo nepriateľov, páliacich priam tony striel. Ovládanie je dostatočne jednoduché, hra je aj preto zábavná, a to prinajmenšom do momentu, keď to začne byť naozaj ťažké. Sviatočný hráč prosto nemá šancu!

shooty skies, hra
Foto: HaZZ Trnava
Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom