Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Miloš Zeman
Český prezident Miloš Zeman. Foto: SITA/AP
14. februára 2016 SprávySvet od SITASITA Diskusia()

Vietnamci sú pracovitejší ako priemerní Česi, vyhlásil Zeman

BRATISLAVA 14. februára (WebNoviny.sk) – Európska únia podľa českého prezidenta Miloša Zemana na celej čiare zlyhala v riešení migračnej politiky, povedal to vo svojom príhovore na konferencii Sociálna demokracia v 21. storočí – bez škrtov a bližšie k ľuďom, ktorú zorganizoval Inštitút ASA v Bratislave.

Na migračnú vlnu únia podľa jeho slov nebola pripravená, a keď prišla, EÚ “strácala čas nekonečnými žvástami”. Zeman zdôraznil, že Česko nie je xenofóbne, päť percent obyvateľov tvoria cudzinci, ktorí sa začlenili do spoločnosti. Vietnamcov označil Zeman za pracovitejších ako priemerných Čechov, dobre v ČR funguje aj 110-tisíc Ukrajincov a množstvo Slovákov.

Pri migrácii únia zabúda na to, že ide o moslimskú migráciu, ktorá podľa Zemana nie je integrovateľná a asimilovateľná do európskej kultúry. Muž má podľa Koránu právo biť ženu, islamská civilizácia ženám upiera prístup k vzdelaniu a významným funkciám, svedectvo ženy na súde má polovičnú hodnotu ako slovo muža, komentoval Zeman kultúrne rozdiely. Ekonomických migrantov by únia mala vrátiť do ich pôvodných krajín, čo považuje za jediné riešenie migračnej krízy.

Odporúčané články

Zeman poprial Smeru úspech vo voľbách, toto povedal o Ficovi TOP 09 vyzvala českého prezidenta na okamžitú rezignáciu

Témy

Diskusia

Zeman má pravdu hovorí na rovinu, nie je riťolez EU, a vystižne a stručne vie povedať to čo si myslí 99% ľudí. PHÆTON Ukrajina – Masky revolúcie - SK titulky nwoo.org/2016/02/13/ukrajina-masky-revolucie/ Prezident Bolívie Evo Morales nasadil grandióznu korunku dlhovému systému, aký zaviedli bankári! Hovorí, že v rokoch 1503 až 1660 indiánom v Amerike zhabali 185 tísíc ton zlata a 16 miliónov ton striebra... PHÆTON WSJ: Spojenci USA se v syrském konfliktu postavili za Rusko prvnizpravy.parlamentnilisty.cz/zpravy/politika/wsj-spojenci-usa-se-v-syrskem-konfliktu-postavili-za-rusko/ U.S. Mideast Allies Seek to Work With Russia in Syria wsj.com/articles/u-s-mideast-allies-seek-to-work-with-russia-in-syria-1455210907 Pilot MH370 se vynořil na Tchaj-wanu, tedy dva roky po zmizení letadla - prídu ho uSSa bastardi zlikvidovať... PHÆTON "Jsme v nové Studené válce": Ruský premiér vysílá NATO drsné varování nwoo.org/2016/02/14/jsme-v-nove-studene-valce-rusky-premier-vysila-nato-drsne-varovani/ Tři šíitské jednotky dříve podporované USA, přešly na stranu Asada ac24.cz/zpravy-ze-sveta/7452-tri-siitske-jednotky-drive-podporovane-usa-presly-na-stranu-asada Procházka opäť pripustil vládu so Smerom, chcel by v nej školstvo, zdravotníctvo a pôdohospodárstvo konzervativnyvyber.sk/prochazka-opat-pripustil-vladu-so-smerom-chcel-by-v-nej-skolstvo-zdravotnictvo-a-podohospodarstvo/37254/ Mnichovská kapitulace... PHÆTON Modrý boľševik zase potvrdil svoj kolosálny idiotizmus a neschopnosť chápať písaný text! Reaguješ na zlodeja nickov PHÆTnulaNa, bezcharakterného kryptokomunistu s fašistickými sklonmi, teda na svojho kolegu postihnutého rovnakým primitivizmom ako ty, a nie na mňa - pochopil retard?! To že...
Zobraziť celú diskusiu

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Svet

Aktuálne témy

Odporúčame

Copyright © iSITA s.r.o. Všetky práva vyhradené. iSITA si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

OK

Používaním tejto stránky súhlasíte s ukladaním cookies. Viac info tu...