Víťazom štvrtej série talentu sa stal Miroslav Sýkora

Miroslav Sýkora
Víťazom štvrtej série Česko Slovensko má talent sa stal Miroslav Sýkora Foto: www.facebook.com/csmatalent

BRATISLAVA 9. decembra (WEBNOVINY) – Štvrtá séria talentovej šou Česko Slovensko má talent pozná víťaza. Stal sa ním operný spevák Miroslav Sýkora, ktorý odmalička čelí rane osudu. Ako malý totiž prišiel o otca a pri odlúčení prežil šok, po ktorom sa začal zajakávať.

Miroslav sa však aj napriek nepriaznivej životnej situácii naďalej venoval spevu a poctivo trénoval. Práca sa mu napokon vyplatila, svojím obrovským talentom ohúril porotu i divákov a zožal úspech, aký sám nečakal.

Sympatie vzbudil už v divadle, kde sa mu celú sálu podarilo dohnať doslova k slzám. V tej chvíli sám neveril, koľko fanúšikov si dokázal získať a napriek role favorita do poslednej chvíle neveril, že by sa mohol stať absolútnym víťazom talentovej šou.

„Ja by som chcel úprimne a z celého srdca poďakovať najprv pánu Bohu, potom mamke, rodine, mojim známym a úprimne všetkým, ktorí mi posielali hlasy až do tohto momentu. Veľmi pekne ďakujem!“ ďakoval Miroslav bezprostredne po vyhlásení výsledkov.

Miroslav Sýkora si napokon vyspieval osobný automobil, dovolenku aj 50-tisíc eur a čerešničkou na torte bude napokon jeho vystúpenie pred vplyvným producentom a tvorcom šou Britain’s Got Talent Simonom Cowellom.

Najväčšiu radosť však podľa vlastných slov má zo štvorkolesového tátoša. „Máme ojazdený 20-ročný Favorit s mamkou, takže z auta sa najviac teším,“ povedal. Miro zároveň priznal, že víťazstvo v najbližších hodinách poriadne oslávi.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Miroslav Sýkora
Firmy a inštitúcie TV JOJ