Vivienne Jolie-Pitt si zahrá vo filme po boku svojej matky

Jolie
Foto: heyuguys.co.uk

BRATISLAVA 23. augusta (WEBNOVINY) – Štvorročnú dcéru Angeliny Jolie a Brada Pitta čaká hollywoodsky debut. Filmové štúdiá Walta Disneyho potvrdili, že si zahrá po boku svojej matky v snímke Maleficent (2014) – akčnej verzii rozprávky o Šípkovej Ruženke.

Vivienne Jolie-Pitt stvárni princeznú Auroru v detskom veku. Vo väčšine filmu však diváci a diváčky uvidia v tejto úlohe Elle Fanning – mladšiu sestru známejšej Dakoty.

Zatiaľ však nie je jasné, či sa 37-ročná Jolie objaví so svojou dcérou v jednej scéne, ani to, či má Vivienne v scenári aj nejaký text. Nie je to však po prvý raz, čo sa Jolie-Pittovci rozhodli obsadiť svoje dieťa do filmu.

Obrazom: Sexi herečka Angelina Jolie

Dnes šesťročná Shiloh sa objavila v jednej zo scén snímky Podivuhodný prípad Benjamina Buttona (2008), kde si hlavnú úlohu zahral jej otec Brad Pitt.

Vivienne Jolie-Pitt sa spolu so svojím bratom – dvojčaťom Knoxom – narodila 12. júla 2008 vo francúzskom Nice. Majú biologickú staršiu sestru Shiloh a troch adoptovaných súrodencov – Maddoxa z Kambodže, Zaharu z Etiópie a Paxa z Vietnamu.

Ich prvé fotografie po narodení získali magazíny People a Hello! za rekordných 14 miliónov amerických dolárov. Celú sumu poslala herecká dvojica na konto ich spoločnej charitatívnej nadácie Jolie-Pitt. Úspešní rodičia, ktorí sa nedávno zasnúbili, a ich deti sú pod neustálym drobnohľadom médií a patria k najprominentnejším rodinám filmového priemyslu.

Angelina Jolie vo filme Pán a Pani Smithovci

Informácie zverejnila webová stránka magazínu People.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Angelina JolieBrad Pitt