Vladimir Kličko sa na Instagrame pochválil fotkou dcérky

Vladimir Kličko
Vladimir Kličko si takto užíva voľné chvíle so svojou mladou rodinou. Foto: Instagram/klitschkowladimir

BRATISLAVA 5. januára (WEBNOVINY) – Ukrajinský boxer Vladimir Kličko zverejnil prostredníctvom služby Instagram prvú súkromnú rodinnú fotografiu, na ktorej sa jeho snúbenica, americká herečka Hayden Panettiere, skláňa nad ich dcérkou Kayou Evdokiou. Tú má položenú na nohách hrdý otec, ktorý zhotovil záber. „Rodina, Kličko, nový rok,“ napísal 38-ročný športovec k obrázku.

Dvojica sa fotografiami s prvým spoločným potomkom, ktorý prišiel na svet 9. decembra 2014, pochválila už dávnejšie. Obrázky z dielne profesionálneho fotografa Michaela Sterlinga Eatona vyšli v magazíne People. Dvadsaťpäťročná Panettiere v roku 2013 v rozhovore pre americký mesačník Glamour vyhlásila, že materstvo pre ňu znamená veľmi veľa.

Vladimir Kličko
Foto: Instagram/klitschkowladimir

„Niekedy ľudia hovoria, že keď máte deti, tak sa už nemôžete ničomu inému venovať. Materstvo je podľa mňa tá najkrajšia a najúžasnejšia vec. Cítim, že som sa narodila pre to, aby som bola matkou,“ povedala herečka, ktorá s Kličkom randila už v rokoch 2009 – 2011.

Vrátili sa k sebe predvlani a v októbri toho istého roka sa aj zasnúbili. Plány na svadbu však načas odložili pre nepokoje na Ukrajine.

Hayden Panettiere

sa na celom svete preslávila ako roztlieskavačka Claire Bennet zo seriálu Hrdinovia (2006 – 2010). V rokoch 2001 – 2002 sa objavila napríklad v seriáli Ally McBealová (1997 – 2002). Zahrala si tiež v snímkach ako Sezóna Titanov (2000), Život s Helen (2004), Ľadová princezná (2005), Fireflies in the Garden (2008), Milujem ťa, Beth Cooperová (2009) či Vreskot 4 (2011). Od roku 2012 účinkuje v seriáli Nashville (2012).

Informácie pochádzajú z webstránok www.usmagazine.com, www.people.com a archívu agentúry SITA.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Hayden PanettiereVladimir Kličko