Vo väzbe zostane aj brat Antonina Vadalu, obvinili ho z vyhrážania a výtržníctva

Väzenie
Foto: ilustračné, Thinkstock.

BRATISLAVA 17. marca (WebNoviny.sk) – Sudca v Trebišove v sobotu uvalil väzbu na Sebastiana V., brata Antonina V. Informuje o tom portál tvnoviny.sk.

Polícia Sebastiana V. zadržala vo štvrtok a následne obvinila z prečinu nebezpečného vyhrážania a výtržníctva. Podľa uznesenia o vznesení obvinený vlani 13. a 14. septembra fyzický napadol poškodeného Martina L.

„V jednom prípade ho škrtil a vyhrážal sa mu zabitím a v druhom prípade poškodeného viackrát udrel päsťou do tváre s tým, aby dal pokoj jeho frajerke. Obvinený podal proti uzneseniu o vznesení obvinenia sťažnosť. Túto sťažnosť prokurátor zamietol ako nedôvodnú. Dozorujúci prokurátor podal návrh na vzatie obvineného do väzby,“ vysvetlil podľa portálu hovorca košickej krajskej prokuratúry Milan Filičko.

Spravodajský portál televízie Markíza pripomína, že Sebastiano V. je bratom Antonina V., ktorý je v Taliansku stíhaný pre drogovú trestnú činnosť. Sudca košického krajského súdu vo štvrtok (15.3.) rozhodol o jeho vzatí do predbežnej väzby. Antonino je v Taliansku trestne stíhaný za drogovú činnosť a súd v Benátkach na neho vydal európsky zatýkací rozkaz.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Antonino Vadala