Vodič Lexusu na priechode zrazil šesťročné dieťa, polícia zverejnila autentické video

nehoda, dieťa
Polícia zverejnila autentické video z nehody v Slovenskom Grobe - vodič Lexusu na priechode zrazil šesťročné dieťa. Reprofoto: www.facebook.com.

BRATISLAVA 31. októbra (WebNoviny.sk) – Policajti Okresného dopravného inšpektorátu Okresného riaditeľstva PZ v Pezinku vyšetrujú príčiny a okolnosti, ktoré predchádzali dopravnej nehode z 29. októbra v obci Slovenský Grob.

Ako agentúru SITA informovala bratislavská policajná hovorkyňa Veronika Slamková, krátko pred 12:30 viedol 69-ročný vodič osobné motorové vozidlo Lexus, poznávacej značky PK, po Hlavnej ulici v smere do obce Chorvátsky Grob.

„Na jednom z riadne označených priechodov pre chodcov vozidlo zrazilo šesťročného chodca, ktorý na priechod náhle vstúpil v tesnej blízkosti prechádzajúceho vozidla. Dieťa utrpelo ťažké zranenia, ktoré si vyžiadali jeho prevoz do jednej z bratislavských nemocníc. Dychová skúška u vodiča nezistila prítomnosť alkoholu,“ uviedla hovorkyňa.

Presné príčiny, okolnosti ako aj mieru zavinenia tejto dopravnej nehody polícia vyšetruje. V tejto súvislosti poverený príslušník PZ začal trestné stíhanie vo veci prečinu ublíženia na zdraví.

VIDEO SI MÔŽETE POZRIEŤ —-> TU

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom