Vodičovi MHD prišlo zle, s autobusom skončil v plote

Autobus
Dopravná nehoda autobusu MHD sa stala na Starej Vajnorskej v Bratislave, keď vodičovi autobusu prišlo náhle nevoľno. S autobusom zišiel mimo cesty a narazil do oplotenia budovy. Na autobuse vznikla škoda odhadovaná na 10-tisíc eur, poškodením plota a dopravnej značky je škoda približne 14-tisíc eur. Foto: SITA/KR PZ Bratislava

BRATISLAVA 20. septembra (WEBNOVINY) – V piatok ráno krátko po 7:15 sa stala na Starej Vajnorskej v Bratislave dopravná nehoda autobusu MHD, vodičovi autobusu prišlo náhle nevoľno.

S autobusom zišiel mimo cesty a narazil do oplotenia budovy, agentúru SITA o tom informovala bratislavská policajná hovorkyňa Tatiana Kurucová.

Pri náraze sa ľahko zranila 25-ročná cestujúca, ktorú záchranári previezli do nemocnice na ošetrenie. V jednej z bratislavských nemocníc skončil aj 58-ročný vodič autobusu, rozsah jeho zranení zistia dodatočne. Nikto iný sa v autobuse nezranil.

To, či mal vodič v krvi alkohol, polícia zistí až po odbere krvi.

Na autobuse vznikla škoda odhadovaná na 10-tisíc eur, poškodením plota a dopravnej značky je škoda približne 14-tisíc eur. Ďalšie okolnosti nehody polícia vyšetruje.

Plot
Foto: SITA/KR PZ Bratislava Foto: Pixabay.com
Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom