Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Peniaze, euro, mince
Ilustračné foto pixabay.com
21. 02. 2019 13:20 Aktuality od voFinanciach.skSITA / voFinanciach.sk

Firma Partners Group SK vlani rástla

Na produktovom portfóliu dominovali v minulom roku sektory životného poistenia a investícií.

Spoločnosť Partners Group SK dosiahla v minulom roku tržby cez 33 mil. eur pri medziročnom náraste o 10 %. V súčasnosti využíva službu finančného plánovania viac ako 214 tis. klientov spoločnosti. Ako ďalej firma informovala, najväčší podiel na jej produktovom portfóliu mali v minulom roku zhodne sektory životného poistenia a investícií, z ktorých každý predstavuje približne 27 % sprostredkovaných zmlúv.

Priorita budovanie aktív

Práve tieto produkty predstavujú vo finančných plánoch klientov podľa vyjadrení firmy nástroje na ochranu pred nepredvídateľnými udalosťami a budovanie majetku. Prioritou spoločnosti je budovanie aktív klientov. „Som veľmi rád, že aj v súčasnej dobe, v ktorej verejnosťou rezonuje predovšetkým zadlžovanie, naši odborníci vedú ľudí k zodpovednému prístupu k budúcnosti. Klientom tak pomáhame zabezpečiť sa pred finančnými turbulenciami a budovať si základ pre spokojný život a naplnenie svojich snov a plánov,“ konštatuje generálny riaditeľ spoločnosti Juraj Juras.

Investície predstavujú podľa vyjadrení firmy dlhodobý nástroj na zveľaďovanie kapitálu. Ročné sprostredkované zmluvné životné poistenie bolo v celkovej výške 13 mil. eur a sprostredkovanie investícií bolo v objeme viac ako 160 mil. eur.

Expanzia do Bulharska

Rast Partners Group SK vytvoril príležitosť pre expanziu. Rozhodnutiu vstúpiť na bulharský trh predchádzala dôkladná analýza trhovej situácie, ale tiež politických pomerov, demografie a trhu práce. „Bulharský trh sa ukázal podobný tomu nášmu v mnohých aspektoch, je dostatočne stabilný z dlhodobého pohľadu a tiež mimoriadne atraktívny,“ doplnil Juras.

„Aj v tomto roku zostáva našou hlavnou prioritou poskytovanie profesionálnej finančnej služby prostredníctvom siete našich finančných odborníkov, ktorých pôsobí na Slovensku viac ako 1 300,“ hovorí Juraj Juras. „Ich vzdelávaniu a odbornému rastu venujeme neustálu pozornosť, čas a investície. Premyslený systém vzdelávania dáva každému nášmu sprostredkovateľovi široký priestor na rozvoj finančných, obchodných, manažérskych a podnikateľských zručností, potrebných na individuálny prístup k našim klientom,“ hovorí Juraj Juras.

O spoločnosti

Spoločnosť Partners Group SK vznikla v roku 2007. Poskytuje finančné služby zamerané na dlhodobú správu osobných a rodinných financií. Finanční sprostredkovatelia spoločnosti zabezpečujú pre klientov analýzu osobných financií, prípravu a realizáciu finančného plánu ako aj dlhodobý servis na území celého Slovenska.

K téme

Spoločnosť Tatra Asset Management s polročným ziskom takmer 5 mil. eur Asset Management Slovenskej sporiteľne s polročným ziskom cez 723 tis. eur

Témy

Diskusia

Bezplatné novinky emailom z financií raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Neprehliadnite

Koalícia podľa Matoviča funguje na kúpených hlasoch, pustil sa aj do KDH a progresívcov Za slušné Slovensko zvoláva na piatok ľudí na námestia: Kto príde znovu a kto zostane doma? Premiér Pellegrini ostáva vo funkcii, za jeho odvolanie hlasovalo 62 poslancov Seniori nebudú od januára platiť koncesionárske poplatky, Danko by ich chcel zrušiť pre všetkých Muž chcel zrejme spáchať samovraždu, ale z mosta spadol na motorkára Jurajovi zvýšili trest za zabitie Henryho v Bratislave, súd vyhovel návrhu prokuratúry

Aktuálne témy

Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.

X