Ľudské zdroje v spoločnosti Home Credit Slovakia povedie Jana Šufajzlová

Home Credit
Ilustračné foto. Home Credit

Na pozícii Chief HR Officer strieda Gabrielu Lžičařovú.

Jana Šufajzlová riadi po novom divíziu ľudských zdrojov spoločnosti Home Credit. Na pozícii Chief HR Officer strieda Gabrielu Lžičařovú. Vo funkcii sa J. Šufajzlová zameria predovšetkým na to, aby so svojím tímom prispela k dobrým obchodným výsledkom, plánovanému repositioningu a taktiež k pozitívnemu vnímaniu spoločnosti ako najlepšieho zamestnávateľa.

Home Credit Slovakia

Vzdelanie
Jana Šufajzlová je pôvodnou profesiou právnička so vzdelaním ukončeným na Karlovej univerzite. V roku  2001 svoj profesionálny rozvoj zamerala na oblasť human resources. Skúsenosti postupne získala vo všetkých disciplínach odboru, pričom sa okrem iného zamerala na oblasť farmácie, IT a bankovníctva.
Doterajšie pôsobenie
V rámci personálnej praxe pôsobila jednak v menších spoločnostiach, ako aj v globálnych korporáciách. Pracovala napríklad v brnianskej pobočke spoločnosti IBM, kde zavádzala IBM model HR biznis partneringu. V IBM následne viedla personálne oddelenie podporujúce viac ako 3 000 zamestnancov.

Do Home Creditu Jana Šufajzlová prichádza zo spoločnosti AVG Technologies, kde v pozícii Senior HR Business Partnera zodpovedala za personálne riadenie útvarov a podporu útvarov inžinieringu, salesu a marketingu pre segment koncového zákazníka. Tie boli v danej dobe rozmiestnené v niekoľkých krajinách sveta (Česká republika, Veľká Británia, Izrael, Srbsko, USA, Kanada).
O spoločnosti
Spoločnosť Home Credit Slovakia, ktorá pôsobí medzi poskytovateľmi spotrebiteľského financovania, vznikla v roku 1999. Spoločnosť ponúka pôžičky na mieste predaja, auto úvery, hotovostné pôžičky, kreditné karty, revolvingové pôžičky a spojenie pôžičiek. Je členom skupiny Home Credit. Najväčším akcionárom Home Credit BV je PPF Group NV s 88,62-percentným podielom.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Firmy a inštitúcie Home Credit