Milana Repku odvolali zo všetkých funkcií vo Fincentre

Dohoda
Ilustračné foto pixabay.com

Spoločnosť Fincentrum na Slovensku dočasne povedie jej zakladateľ Petr Stuchlík.

Akcionári a predstavenstvo spoločnosti Fincentrum v stredu s okamžitou platnosťou odvolali Milana Repku zo všetkých jeho funkcií. Repka, podľa vyjadrení firmy, na pozícii generálneho riaditeľa a predsedu predstavenstva stratil dôveru akcionárov aj väčšiny vrcholových manažérov a sprostredkovateľov Fincentra.
Repkovu činnosť vyšetrujú
Činnosť Milana Repku je teraz predmetom vyšetrovania. Spoločnosť Fincentrum na Slovensku dočasne povedie jej zakladateľ Petr Stuchlík, ktorý sa stáva predsedom predstavenstva. Členkou predstavenstva sa po novom stáva Zuzana Faltičková, doterajšia riaditeľka právneho oddelenia. “Milan Repka v posledných mesiacoch nevenoval pozornosť potrebám poradenskej siete, často potom konal priamo proti záujmom poradcov a manažérov,” skonštatoval Stuchlík.
O spoločnosti
Fincentrum vzniklo v apríli 2000 s cieľom vybudovať na českom internete najlepší finančný portál. Web kúpila v júli 2001 akciová spoločnosť Mafra. Po predaji internetového portálu pokračuje skupina Fincentrum v rozvoji finančno-sprostredkovateľských aktivít. V roku 2013 vstúpili do spoločnosti medzinárodní investori Arx Equity Partners a Capital Dynamics. Na Slovensku pôsobí Fincentrum od roku 2007.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Firmy a inštitúcie Fincentrum