Staronovým predsedom sprostredkovateľskej asociácie sa stal Martin Lancz

Predstavenstvo afisp
Predstavenstvo AFISP. Zdroj: AFISP.

Podpredsedom sprostredkovateľskej asociácie je Juraj Juras.

Valné zhromaždenie Asociácie finančných sprostredkovateľov a finančných poradcov v pondelok zvolilo na nasledujúce štyri roky nové predstavenstvo a dozornú radu. Staronovým predsedom asociácie sa stal Martin Lancz. Informovala o tom asociácia prostredníctvom tlačovej správy.

Podpredsedom sprostredkovateľskej asociácie je Juraj Juras a členmi predstavenstva sa okrem Lancza a Jurasa stali terajšia generálna tajomníčka asociácie Darina Huttová, Andrej Deďo, Miloš Gáfrik, Dušan Macula, Vladimír Poliak, Július Rusňák a Jaroslav Vonkomer. Za členov dozornej rady boli zvolení Andrea Soukupová, Robert Schmidt, Marcel Zeleňák a Gabriel Hinzeller, ktorý sa zároveň stal predsedom dozornej rady.

Asociácia finančných sprostredkovateľov a finančných poradcov vznikla v máji 2007. V súčasnosti združuje 28 členov, ktorí zastupujú vyše 11 tis. finančných agentov pôsobiacich na slovenskom trhu, čo je viac ako 70 %. AFISP reprezentuje a obhajuje profesionálne záujmy finančných sprostredkovateľov a poradcov, participuje na tvorbe legislatívy, ochraňuje záujmy klientov, vykonáva dohľad nad etikou podnikania a kvalitou poskytovaných služieb, podporuje vzdelávanie.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom