Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Volkswagen Finančné služby Slovensko
Volkswagen Finančné služby Slovensko. Zdroj: Porsche Bank.
24. 06. 2019 13:15 Aktuality od voFinanciach.skSITA

Volkswagen Finančné služby Slovensko vlani so ziskom za takmer 8 mil. eur

V predchádzajúcich rokoch si pritom podnik držal ziskovosť okolo úrovne 4 mil. eur.

Spoločnosť Volkswagen Finančné služby Slovensko dosiahla v minulom roku čistý zisk 7,88 mil. eur. V predchádzajúcich rokoch si pritom podnik držal ziskovosť okolo úrovne 4 mil. eur. V medziročnom porovnaní tak podľa výročnej správy čistý zisk spoločnosti stúpol o 85,6 %. V rámci rozdelenia zisku firma nepočíta s vyplácaním dividend, chce ho ponechať v spoločnosti.

V tomto roku sa spoločnosť plánuje naďalej usilovať o upevnenie svojej trhovej pozície. Predpokladá, že si udrží rastové hospodárenie tržieb aj zisku s celkovým smerovaním k dosiahnutiu stanovených dlhodobých cieľov. Zároveň nepredpokladá významné zmeny vo svojom podnikaní.

O spoločnosti

Firma Volkswagen Finančné služby Slovensko vznikla zlúčením spoločnosti ŠkoFin ako preberajúcej spoločnosti a firmy SK-Auto Leasing ako prevádzajúcej spoločnosti v roku 2000. Spoločníkmi spoločnosti sú nemecká firma Volkswagen Financial Services a rakúska spoločnosť Porsche Bank.

K téme

Spoločnosť Tatra Asset Management s polročným ziskom takmer 5 mil. eur Asset Management Slovenskej sporiteľne s polročným ziskom cez 723 tis. eur

Témy

Diskusia

Bezplatné novinky emailom z financií raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Neprehliadnite

Politici sa môžu využitím práva na odpoveď aj zosmiešniť, tvrdí Múdry Vyzerá ako opice s červenými zadkami v zoo, povedal komentátor o Serene Williamsovej Dôchodkový automat sa zruší, vek odchodu do penzie bude uvedený priamo v zákone Seniori nebudú od januára platiť koncesionárske poplatky, Danko by ich chcel zrušiť pre všetkých Za slušné Slovensko zvoláva na piatok ľudí na námestia: Kto príde znovu a kto zostane doma? Slovenskí volejbalisti podľahli na ME domácim Belgičanom a pripísali si druhú prehru Jurajovi zvýšili trest za zabitie Henryho v Bratislave, súd vyhovel návrhu prokuratúry

Aktuálne témy

Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.

X