Franchisingová sieť Žabka rozširuje svoje prevádzky, v budúcnosti plánuje mať otvorené nonstop

Žabka
Foto: ilustračné, www.facebook.com

Žabka má na Slovensku v prevádzke 20 predajní. Franchisingová sieť otvorila svoju jubilejnú prevádzku v Senici na Hviezdoslavovej ulici.

V tomto roku otvorila šesť nových predajní, do konca roka chce otvoriť ďalšie desiatky, najmä na západnom Slovensku. Nové obchody pribudli v Bratislave (Koliba, Petržalka), Senici, Senci, Nitre a v Trnave. V Čechách má sieť viac ako 130 obchodov.

Rozširovanie prevádzok

„Teší nás, že napriek neľahkej pandemickej situácii počas ostatných dvoch rokov, ktorá spôsobila výkyvy nielen v spotrebiteľskom správaní a pohybe zákazníkov, ale aj v dynamike schvaľovacích povolení, sa nám podarilo otvoriť už dve desiatky predajní Žabka,“ uviedol šéf siete Žabka na Slovensku Miroslav Ďurana.

Dodal, že tento rok chcú pokračovať a otvoriť aspoň ďalších 20 nových prevádzok. Aktuálne hľadajú nové priestory nielen na západe krajiny v Bratislave, Nitre, Trnave, Trenčíne, Stupave, Malackách, Dunajskej Strede, ale aj v Žiline a okolí.

Dlhšie otváracie hodiny

Zákazníkov čaká pestrá ponuka nových obchodov, ale tiež otváracie hodiny od skorého rána do nočných hodín sedem dní v týždni. „Veríme, že v budúcnosti situácia umožní aj otvorenie predajní v režime nonstop, ako to funguje v susednom Česku,“ doplnil Ďurana.

Nové predajne ponúkajú ďalšie služby ako napríklad online donášku nákupu, výdajne balíkov či výmenu CO2 náplní.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom