Vražedne krásne Biel a Johansson na premiére Hitchcocka

Jessica Biel a Scarlett Johansson
Herečky Jessica Biel a Scarlett Johansson na premiére filmu Hitchcock Foto: SITA/AP

TORONTO 19. novembra (WEBNOVINY) – V nedeľu večer sa v New Yorku konala premiéra filmu Hitchcock, ktorý približuje život a tvorbu jedného z najoslavovanejších režisérov hororov v histórii filmu. Neprítomnosť Sira Anthonyho Hopkinsa, ktorý na filmovom plátne stelesňuje Alfreda Hitchocka, prítomným vynahradili dámy, ktoré vyzerali až vražedne dokonale.

Hitchcock bol známy svojou vášňou pre blondínky, a tak niet pochýb o tom, že keby dnes žil, nevedel by sa vynadívať na Scarlett Johansson. Blonďavá kráska vyzerala v krátkych šatách
Newyorská premiéra filmu Hitchcock
Foto: SITA/AP/Invision/Evan Agostini

Rodarte z jarnej kolekcie na rok 2013 miliónovo. Glamúrom sršiaci vzhľad doplnila o čierne topánočky Gucci s otvorenou špičkou a tmavý rúž na perách.

U Jessicy Biel je úžasné, že sa nebojí riskovať a na červenom koberci skúšať nové veci. Čerstvá novomanželka prišla na premiéru v sivej trblietavej kombinácii topu a nohavíc z dielne Oscara de la Rentu a sandálkach od Manola Blahnika. Vlasy mala stiahnuté do copu, pričom vynikli jej nádherné visiace náušnice od Lorraine Schwartz. Skvelé bolo, že obe dámy mali na perách rúž podobnej farby. Všetko je totiž v detailoch, i tých najdrobnejších.

Helen Mirren si vo filme zahrala režisérovu manželku, no mnohí si ju budú navždy pamätať ako britskú kráľovnú Alžbetu II. A kráľovsky vyzerala aj v nedeľu večer. Určite sa nájdu aj takí, čo budú smelo tvrdiť, že v čierno-zlatých šatách od Dolce&Gabbana zatienila svoje mladšie herecké kolegyne. Dozadu uhladené vlasy a tmavý očný mejkap podčiarkol jej brilantný vzhľad, dokonca ubral čo-to na rokoch.

Štvoricu dám doplnila austrálska herečka Toni Collette. Oblečené mala čierne koktejlky a naozaj minimalistické doplnky. Tento look ju síce v rámci dramatických výzorov zvyšných troch dám tak trochu posunul do úzadia, na druhej strane bola ukážkovo elegantným odreagovaním sa pre oči medzi toľkými elaborovanými šatami.

Obrazom: Newyorská premiéra filmu Hitchcock

Príspevok napísala popredná módna konzultantka Barbora Dudinská pôsobiaca v Toronte. Pôvodom Slovenka čitateľom portálu WEBNOVINY.sk prostredníctvom reportáží približuje najvýznamnejšie spoločenské podujatia vo svete súvisiace s módou a módnymi trendmi. Aktuálne novinky zo sveta módy prináša aj na jej oficiálnej webovej stránke http://www.barboradudinska.com/ .

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom