HB Reavis Slovakia má nového CEO

René Popík
René Popík, zdroj: HB Reavis

HB Reavis, medzinárodný poskytovateľ pracovných priestorov, ktorý stavia v centre Bratislavy štvrť Nové Nivy, mení na Slovensku výkonného riaditeľa. Na pozíciu výkonného riaditeľa pre Slovensko bol menovaný dlhoročný člen tímu HB Reavis a člen predstavenstva René Popík. Adrián Rác zostáva v HB Reavis Group a naďalej bude poskytovať súčinnosť pri kľúčových strategických projektoch. Venovať sa bude aj rozvíjaniu aktivít Nadácie HB Reavis, najmä tých pod záštitou o.z. Dobré miesto.

René Popík prišiel do HB Reavis v roku 2007. Ako člen predstavenstva HB Reavis Poľsko zohral dôležitú úlohu pri obchodných úspechoch spoločnosti na tomto trhu. Od roku 2017 bol členom predstavenstva HB Reavis Group, pričom mal na starosti slovenský a poľský trh a zároveň aj oddelenia developmentu v rámci skupiny HB Reavis. Pred príchodom do HB Reavis pracoval pre realitného developera Saller Group a pôsobil ako manažér nákupného centra Galéria v Košiciach. René je absolventom Ekonomickej univerzity v Bratislave a je držiteľom inžinierskeho titulu v odbore podnikového manažmentu. Povedie viac ako 150 členný slovenský tím počas vzrušujúcej práce na budovaní štvrte Nové Nivy v Bratislave, ktorá mestu prinesie unikátny ekosystém firiem a služieb.

“V Bratislave, spoločne s tímom viac ako 150 profesionálov, stojíme pred vzrušujúcou výzvou. Budujeme novú štvrť, Nové Nivy, ktoré sa stanú skutočným srdcom mesta, vďaka unikátnemu ekosystému firiem a komunít. Napĺňame myšlienky našej firemnej misie vytváraním ucelenej zóny, kde môžu ľudia a firmy interagovať v premyslenom priestore, dizajnovanom pre prácu, život a zábavu,” povedal René Popík, nový výkonný riaditeľ HB Reavis Slovakia.

Adrián Rác za svoje viac ako 20 ročné pôsobenie v HB Reavis výrazne prispel k rozvoju spoločnosti a jej aktivít na Slovensku aj v Čechách. Podarilo sa mu naštartovať výstavbu v zóne Nové Nivy, ktorá Bratislave prináša nové srdce mesta.

Na Nových Nivách okrem už existujúcich projektov ako CBC a Twin City postupne rastie aj nová autobusová Stanica Nivy, ktorá svojim charakterom bude pripomínať skôr letiskový terminál, administratívna veža Nivy Tower so strešnou reštauráciou s dychberúcimi výhľadmi na Bratislavu, či projekt Mlynské Nivy Košická, ktorý sa stane centrom technologicko-startupovej komunity.

Pod novým vedením bude HB Reavis Slovakia pokračovať vo svojej stratégii s cieľom vytvárať skutočne výnimočné kancelárie a komerčné priestory so zameraním sa na ľudí, podporujúc produktivitu, kvalitný život a celkové zážitky pre tých, ktorí ich využívajú, s dôrazom na okolité komunity.

O spoločnosti HB Reavis

Poslaním HB Reavis je vytvárať výnimočné zážitky prostredníctvom unikátnych real estate riešení.

Sústredíme sa najmä na ľudí, ktorí využívajú naše budovy. Našou snahou je vytvárať kvalitné priestory, ktoré podporujú produktivitu, well-being, a oslovia nie len užívateľov, ale aj širokú komunitu. Sme integrovaným paneurópskym developerom, ktorý navrhuje, stavia a prevádzkuje vlastné projekty, od firemných centrál pre veľké spoločnosti, cez retailové centrá až po coworkingové priestory. Zaoberáme sa aj investičným riadením.

HB Reavis pôsobí v UK, Poľsku, Českej republike, na Slovensku a v Maďarsku, pozeráme sa zároveň na príležitosti aj na nemeckom trhu.

Od svojho založenia, v roku 1993 sme vytvorili viac ako 1 milión metrov štvorcových komerčných priestorov. Venujeme sa rozvoju projektov na takmer 1,3 miliónoch metroch štvorcových s budúcou plánovanou hodnotou 7 miliárd eur. Vo výstavbe máme 8 projektov s prenajímateľnou plochou 385,000 metrov štvorcových v koncovej hodnote 1,7 miliardy eur (Všetky údaje sa môžu zmeniť v závislosti od plánovacích a povoľovacích procesov, výstavby, ako aj aktuálnych podmienok trhu).

So 700 zamestnancami a kapitálom presahujúcim 1,2 miliardy eur sa HB Reavis právom radí medzi európskych lídrov v real estate developmente.

Vysoký štandard, ktorý prinášame v rámci kvality a udržateľnosti našich projektov, neostal bez povšimnutia na medzinárodnom poli a získal viaceré ocenenia vrátane “Najlepší zamestnávateľ v Poľsku” udelený v roku 2016 spoločnosťou AON Hewitt, „Najlepší Európsky developer kancelárskych priestorov 2016“ od World Finance Awards, „Developer kancelárskych priestorov“ vo výročných CEE Investment Awards 2017 od Europa Proprerty a „Globálny Real Estate Investor roka“ od Estates Gazette 2017 vo Veľkej Británii.

Ak o nás chcete vedieť viac, navštívte http://www.hbreavis.com.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Firmy a inštitúcie HB Reavis