Rezidenčný projekt Metropolis na bratislavských Mlynských nivách spustil predaj bytov

Elegant decorated balcony
Rezidenčný projekt Metropolis na Mlynských nivách spustil v utorok 16. marca predaj bytov. Foto: ilustračné, gettyimages.com

Rezidenčný projekt Metropolis na Mlynských nivách v Bratislave v utorok 16. marca spúšťa predaj bytov. „Veža A rezidenčného projektu Metropolis, ktorá je uvedená do predaja ako prvá, aktuálne ponúka 147 nehnuteľností na bývanie na 16 podlažiach,“ uvádza investor projektu Mint Investments vo zverejnenej tlačovej správe realitnej kancelárie Herrys.

Rezidenčný bytový dom v tvare písmena M celkovo prinesie na trh 298 jednotiek. Začiatok stavebných prác je naplánovaný na druhý štvrťrok 2021, plánované ukončenie a odovzdávanie bytových a apartmánových jednotiek sa predpokladá v prvom štvrťroku 2024.

„Noví majitelia si môžu vybrať z rôznych kategórií bytov, s výmerou od 35 metrov štvorcových až po exkluzívne penthousy s terasou, ktoré poskytnú výhľady na Bratislavský hrad, Staré Mesto alebo Dunaj či Karpaty,“ uvádza developer. Súčasťou všetkých bytových jednotiek je balkón, terasa alebo predzáhradka.

Súčasťou projektu bude mestský park, ktorý tvorí semiprivátna zóna s oddychovou zónou a rozlohou viac ako 3 900 metrov štvorcových. V parteri bytového domu budú dostupné služby a rôzne obchodné prevádzky s celkovou rozlohou takmer 1 400 metrov štvorcových.

Spoločnosť Mint Investments bola založená v roku 2002. Realizovala viacero developerských projektov v oblasti bývania, retailu a office developmentu. Celková hodnota spravovaných nehnuteľností presahuje objem 600 miliónov eur.

V posledných piatich rokoch spoločnosť uzatvorila transakcie v hodnote viac ako jednej miliardy eur. Priemerná návratnosť investícií dosiahla 40 percent, čo predstavuje nominálny čistý zisk 175 miliónov eur.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Firmy a inštitúcie Mint Investments