Spoločnosť HB Reavis s novým generálnym riaditeľom pre Poľsko

Peter Pecník
Peter Pecník, generálny riaditeľ pre Poľsko, zdroj: HB Reavis

Spoločnosť HB Reavis, medzinárodný poskytovateľ pracovných priestorov, vymenovala Petra Pecníka za generálneho riaditeľa pre Poľsko. V rámci svojej novej pozície bude riadiť tím 170 profesionálov, ktorí vytvárajú unikátne projekty a prinášajú nové skúsenosti na poľský trh. Ten je najväčší spomedzi všetkých, na ktorých skupina HB Reavis aktuálne pôsobí. Peter Pecník nadviaže na stratégiu spoločnosti, ktorej cieľom je vytvárať kancelárske priestory zamerané na ľudí, zvyšovať produktivitu a zároveň aj pohodu užívateľov. Na pozícii generálneho riaditeľa pre Poľsko nahradí Stanislava Frnku, ktorý zo spoločnosti odchádza po viac ako 12 rokoch usilovnej práce.

Peter Pecník je dlhoročný člen tímu skupiny HB Reavis. V minulosti zastával pozíciu riaditeľa finančného oddelenia, v rámci ktorej vybudoval množstvo úspešných vzťahov s úverovými inštitúciami a investormi. Na čele spoločnosti HB Reavis Poland bude pokračovať v napĺňaní cieľa skupiny – tvoriť výnimočné priestory s ambíciou vytvárať pozitívne zážitky, zlepšovať produktivitu a zvyšovať kvalitu života. Okrem ambicióznych projektov, akými sú Varso Place a Forest, poľská pobočka spoločnosti poskytuje aj unikátne riešenia pracovných priestorov prostredníctvom konzultantskej služby Origameo či úspešný projekt HubHub zameraný na coworkingové priestory.

Peter Pecník má za sebou 20 rokov skúseností v oblasti nehnuteľností a financií. Do spoločnosti HB Reavis nastúpil v roku 2008. Bohaté skúsenosti získal na svojom predošlom poste v tíme finančných poradcov spoločnosti Deloitte. Predtým pracoval v Európskej banke pre obnovu a rozvoj a tiež v Tatra banke.

Stanislav Frnka, ktorý pozíciu generálneho riaditeľa pre Poľsko zastával až doteraz, zohral významnú úlohu v obchodnom úspechu spoločnosti HB Reavis na poľskom trhu. Počas jeho pôsobenia sa spoločnosť stala jedným z troch najúspešnejších developerov vo Varšave. Celková rozloha dokončených a rozpracovaných projektov na poľskom trhu presahuje 500 000 m2 hrubej prenajímateľnej plochy.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Firmy a inštitúcie HB Reavis