Všimli ste si ich tehotenstvo? 8 herečiek, ktoré dokonale skryli bruško pred divákmi

Tehotne celebrity.jpg

Kate Winslet, January Jones, Angelina Jolie, Emily Blunt a ďalšie. Čo majú tieto celebrity spoločné? Tehotenstvo, ktoré prišlo nečakane a zaskočilo nielen ich, ale aj filmových tvorcov. Mnohé z hviezd totiž mali stvárňovať postavy, v ktorých tehotenské bruško nemalo čo hľadať. Preto bolo potrebné druhý stav zamaskovať. Či sa im to podarilo, posúďte sami.

Kate Winslet — Divergent

Počas natáčania tohto filmu bola Kate päť mesiacov tehotná. Tmavé oblečenie a starostlivo vybrané uhly kamery pomohli skryť jej stav. Aj keď veľmi nechcela dablérku, nakoniec musela k tejto možnosti pristúpiť. Hneď po pôrode sa však opäť vrátila, aby film dokončila.

Kate winslet — divergent.jpg
www.brightside.me

Angelina Jolie — Changeling

Natáčanie emocionálne vyčerpávajúceho filmu Changeling sa pre Angelinu ukázalo ako veľmi stresujúce. Herečka sa až priveľmi vžila do postavy ženy, ktorá stratila svojho syna a chcela sa stať opäť matkou (vtedy mala Jolie štyri deti). Jej želanie sa naplnilo dvakrát: niekoľko mesiacov po ukončení natáčania Angelina porodila dvojčatá.

Angelina jolie — changeling.jpg
www.brightside.me

Blake Lively – Navždy mladá a Smrtiaci príliv

Aj keď bola Blake tehotná, podstúpila počas natáčania snímky Smrtiaci príliv niekoľko riskantných scén. Robila všetko, čo si vyžadovala jej filmová úloha, a to až takmer dokonca, okrem dvoch kaskaderských výpomocí v posledných dvoch týždňoch natáčania.
V prípade filmu Navždy mladá, Blake pracovala rovnako ako jej kolegovia a nevyžadovala žiadne odlišné podmienky v porovnaní s inými tehotnými herečkami.  Za to si vyslúžila uznanie u hereckých kolegov.

Blake lively.jpg
www.brightside.me

Drew Barrymore — Blended

Drew zistila, že je tehotná len niekoľko dní po podpísaní filmovej zmluvy. Začiatok natáčania sa oneskoril, čo znamená, že v čase, keď sa Barrymore objavila vo svojich prvých scénach, už mala pozoruhodné brucho. Kostýmoví dizajnéri sa museli veľmi snažiť, aby tehotenské bruško zakryli pred divákmi.

Drew barrymore — blended.jpg
www.brightside.me

Lena Headey — Hra o tróny

V čase nakrúcania 5. epizódy bola herečka, ktorá hrá krutú Cersei, v piatom mesiaci tehotenstva. Tvorcovia filmu sa museli obrátiť na dablérku, aby natočili scénu, v ktorej Cersei prichádza bez oblečenia z väzenia na kráľovský dvor.Trvalo to tri dni, kým sa táto scéna nakrútila, a tí, ktorí ju sledovali, si nikdy nevšimli, že herečka bola tehotná, a že za ňu zoskakovala dablérka.

Lena hra o trony.jpg
www.brightside.me

January Jones — Mad Men

Štíhla a krehká manželka Don v Mad Men pribrala v dôsledku tehotenstva v priebehu nakrúcania 5. epizódy. Scenáristi sa rozhodli trochu prepracovať scenár, tvrdiac, že ​​kilá získala vďaka stresu, ktorý jej spôsobil manželský konflikt. Herečka mala špeciálny make-up – vrátane falošnej druhej brady – a tiež nosila ďalšie vrstvy oblečenia, aby to vyzeralo, že pribrala na viacerých miestach, nielen na bruchu. Jej príprava na nakrúcanie trvala zakaždým  5-6 hodín.

January jones — mad men.jpg
www.brightside.me

Reese Witherspoon — Vanity Fair

Reese Witherspoon objavila najkrajšiu cestu, ako skryť tehotenské bruško: luxusné šaty v tmavých farbách s vysokým pásom a veľkým množstvom luxusných látok. A keď to bolo potrebné, Reese stála za nábytkom. Celá jej postava sa takmer nikdy neukázala, takže jej päť mesiacov tehotenstva si diváci nikdy nevšimli.

Reese witherspoon — vanity fair.jpg
www.brightside.me

Emily Blunt – Dievča vo vlaku a Príbehy z lesov

Emily zistila, že je tehotná práve na začiatku natáčania snímky Dievča vo vlakua rozhodla sa, že to bude tajné. Herečka tvrdí, že jej tehotenstvo v skutočnosti pomohlo hrať rolu emocionálne nestabilnej ženy. Dokonca kolegovia sa o ňu obávali, že  sa do danej hereckej úlohy až príliš vžila. Emily už mala skúsenosť s hraním počas tehotenstva vo filme Príbehy z lesov. Zaujímavé je, že v oboch spomínaných snímkach hrala postavy, ktoré zúfalo chcú, ale nemohli mať deti.

Emily blunt.jpg
www.brightside.me

www.brightside.me

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Angelina JolieBlake LivelyDrew BarrymoreEmily BluntJanuary JonesKate WinsletReese Witherspoon