Vstupenky na zápas Slovenska v Anglicku sa predávajú cez internet, je potrebné sa zaregistrovať

Slovenská futbalová reprezentácia
Foto: ilustračné, SITA/AP.

BRATISLAVA 5. júla (WebNoviny.sk) – Slovenský futbalový zväz (SFZ) prostredníctvom svojho webu oznámil, že vstupenky na zápas F-skupiny európskej časti kvalifikácie o postup na MS 2018 Anglicko – Slovensko, ktorý sa hrá v pondelok 4.septembra 2017 od 20.45 h SELČ na londýnskom štadióne Wembley, sú v predaji od stredy 5. júla od 12.00 h. Predaj bude prebiehať prostredníctvom internetovej stránky ticketing.thefa.com.

K dispozícii sú vstupenky 1. kategórie v cene 65 britských libier (74,1 EUR) a 2. kategórie v cene 55 GBP (62,7 EUR) do sektorov 125 – 128.

Je nevyhnutné zaregistrovať sa na webe ticketing.thefa.com (utvorenie konta s povinnými údajmi). každá osoba si môže kúpiť maximálne 8 vstupeniek. Lístky budú doručené 2 – 3 týždne pred zápasom. Pre študentov a deti do 16 rokov je zľava 10 GBP (11,4 EUR). Ďalšie podmienky predaja sú na webe SFZ.

Slovenskí futbaloví reprezentanti pod vedením trénera Jána Kozáka po júnovom víťazstve vo Vilniuse nad domácou Litvou (2:1) v kvalifikácii MS 2018 naplno zabodovali štvrtýkrát v sérii a sú na 2. mieste tabuľky s dvojbodovým odstupom na Anglicko.

Najbližšie futbalisti Slovenska nastúpia v piatok 1. septembra v Trnave proti Slovinsku, ktoré má len o bod menej a patrí mu tretia pozícia. O tri dni neskôr 4. 9. čaká na Slovákov vo Wembley spomenutý duel proti „Albiónu“.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Firmy a inštitúcie SFZ Slovenský futbalový zväzSlovenská futbalová reprezentácia