BratislavaDen.sk a Foaf.sk sa predstavil v novom web dizajne

BratislavaDen.sk sa zaradil medzi nečítanejšie regionálne portály. Foto: Repre BratislavaDen.sk

Webový portál BratislavaDen.sk, ktorý denne prináša aktuálne informácie o dianí v hlavnom meste, zahájilo nový rok redizajnom svojej stránky. Zmenou prešla aj databáza a sociálna sieť firiem Foaf.sk, ktorá pomáha spoločnostiam zviditeľniť sa na trhu a ponúka podrobné informácie o spoločnostiach. Na trhu pôsobí od roku 2008. Informoval o tom porál Omediach.sk.

Čo Foaf.sk ponúka?

 • Prehľadné základné údaje o firme obsahujúce všetky informácie z verejných registrov na jednom mieste.
 • Verejne dostupné údaje o štatutároch a podnikateľoch z verejných registrov.
 • Algoritmus vyhľadávania prepojených osôb.
 • Algoritmus vyhľadávania prepojených firiem.
 • Hospodárske výsledky, aktíva, vlastný kapitál, tržby, zisk, všetko zoradené podľa rokov.
 • Prehľadná vizualizácia historického prehľadu osôb pôsobiacich vo firme.
 • Podania do obchodného vestníka s možnosťou stiahnuť PDF.
 • Nedoplatky z poisťovní s možnosťou exportu.
 • Účtovné závierky zoradené podľa rokov s možnosťou stiahnutia v PDF.
 • Export vašich dát v .xls a následné formátovanie / zoraďovanie podľa vašich predstáv.
 • Verejne dostupné údaje o štatutároch a podnikateľoch z verejných registrov.

Nový dizajn Foaf.sk si môžete pozrieť TU :www.foaf.sk

Najnavštevovanejší regionálny portál

Do roku 2022 v novom dizajnovom šate vstúpil aj internetový denník BratislavaDen.sk, ktorý čitateľom už sedem rokov prináša aktuálne správy o dianí v hlavnom meste. Pod portál BratislavaDen.sk spadá 18 domén mestských častí ako je PetrzalkaDen.sk či RuzinovDen.sk.

Okrem hlavnej facebookovej stránky, ktorú sleduje približne 24-tisíc fanúšikov, spravuje aj FB stránku Stará Bratislava na fotografiách a obrazoch – BratislavaDen.sk“ s 38-tisíc followermi. Ako už vyplýva z názvu, stránka je obľúbená najmä u milovníkov starej Bratislavy a ľuďmi, ktorých zaujíma história hlavného mesta.

Keďže web spolupracuje s komunitnými skupinami, čitatelia ju môžu využiť aj pri hľadaní si novej práce či nového bývania.

BratislavaDen.sk navštívi mesačne okolo 250 000 RU, teda reálnych užívateľov, čím sa radí medzi najnavštevovanejšie regionálne portály v hlavnom meste.

Novinkou je rozšírenie obsahu o celoslovenské spravodajstvo. Stránka tiež pripravuje aj spustenie portálu na sprostredkovanie pracovných ponúk, ktorý bude prepojený s najväčšími Facebook skupinami na sprostredkovanie zamestnania v regióne.

Web dbá na ochranu ŽP

Web stránka beží na serveri od nemeckej spoločnosti, ktorá na prevádzku datacentra využíva energiu z obnoviteľných zdrojov, čím BratislavaDen.sk prispieva k ochrane životného prostredia (ŽP).

BratislavaDen.sk spadá pod skupinu webov iSicommerce. Patrí sem jeden z najnavštevovanejších portálov s obsahom o zdraví od zdravotníkov Zdravoteka.sk so 400-tisíc čitateľmi mesačne a spravodajské ZdravotnickeSpravy.sk.

Pre podnikateľov a živnostníkov je určený portál Podnikam.sk, a sociálna sieť a databáza firiem Foaf.sk s dosahom na cca 200-tisíc ľudí mesačne.

Regionálne portály BratislavaDen.sk a NitraDen.sk disponujú najväčšími komunitnými stránkami na Facebooku. Celková návštevnosť webov je približne 350-tisíc ľudí. Do skupiny sa radí aj portál ByvanieHrou.sk.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Firmy a inštitúcie BratislavaDen.skFoaf.sk