NKÚ pripravuje servis a rozvoj svojho informačného systému, plánuje naň dať vyše milión eur

Počítač
Foto: Ilustračné, www.thinkstock.com

Najvyšší kontrolný úrad SR (NKÚ) predpokladá vynaložiť na poskytovanie pravidelných servisných služieb pre svoj kontrolórsky informačný systém 1,5 mil. eur bez DPH.

Trvať má takmer štyri roky

Zákazku zameranú na podporu, údržbu a v prípade potreby počas trvania zmluvy aj rozvoj informačného systému plánuje na 45 mesiacov, takmer štyri roky.

Ako vyplýva z vyhlásenej verejnej súťaže na uvedené služby, pôjde o samostatné čiastkové zadania odborníkmi z oblasti informačných systémov na jednotlivých požadovaných pozíciách.

Ponuky treba zaslať do 23. septembra

NKÚ určil lehotu na predkladanie a otváranie ponúk do 23. septembra, platiť musia minimálne do 31. marca 2022. Podľa oznámenia vo Vestníku verejného obstarávania pri vyhodnotení ponúk rozhodujú kritériá nákladov – na pravidelné servisné služby majú relatívnu váhu 68 bodov a na rámcové služby rozvoja informačného systému 32 bodov.

Úspešný uchádzač bude musieť mať, napríklad, uzavretú poistnú zmluvu zodpovednosti za škodu spôsobenú pri realizácii zákazky vo výške najmenej 1 mil. eur na jednu poistnú udalosť. Poistenie musí byť následne zabezpečené počas celého obdobia plnenia zmluvy.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Firmy a inštitúcie NKÚ Najvyšší kontrolný úrad