Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Výber Róberta Petrovického ovládol Víkend hviezd TL v Nitre
Richard Rapáč z tímu Slovnaft (vľavo) a brankár Patrik Rybár z tímu Škoda (vpravo) počas hokejového All-star víkendu v Nitre. Nitra, 24.január 2016. Foto: SITA/Martin Havran
24. januára 2016 ŠportHokej od SITASITA Diskusia()

Výber Róberta Petrovického ovládol Víkend hviezd TL v Nitre

NITRA 24. januára (WebNoviny.sk) – Výber nehrajúceho kapitána Róberta Petrovického sa stal víťazom Víkendu hviezd hokejovej Tipsport ligy 2015/2016 v Nitre. Mužstvo po taktovkou trénera Vladimíra Országha vo finále podujatia zdolalo tím Ľuboša Bartečka 8:7. V semifinále Petrovického zostava zdolala tím Jozefa Stümpela 8:6 (zápas 6:6, nájazdy 1:0, tvrdosť strely 1:0), „Bartečkovci“ si poradili s mužstvom Michala Handzuša 12:10 (zápas 10:9, rýchlosť korčuľovania 1:1, presnosť streľby 1:0).

Hralo sa podľa vzoru zámorskej NHL – počas troch dvadsaťminútových tretín sa odohral miniturnaj štyroch desaťčlenných tímov formátom 3 na 3. Po prvých dvoch nechýbali ani obľúbené súťaže zručností, ktorými jednotlivé výbery mohli „zvrátiť“ výsledok z hokejového duelu.

Zranenia ešte pred stretnutím vyradili z hry dvoch zo štyroch kapitánov, Michal Handzuš má problémy so zápästím a Róbert Petrovický s lakťom.

Výsledky nedeľňajšieho exhibičného Víkendu hviezd Tipsport ligy v Nitre:

tím Róberta Petrovického – tím Jozefa Stümpela 8:6 (zápas 6:6, nájazdy 1:0, tvrdosť strely 1:0)

Góly: 5. D. Krejčí, 12. J. Gašparovič, 14. Rosandič, 15. a 16. M. Bartánus, 17. Stupka – 1. Stümpel, 3., 10. a 15. Michal Hlinka, 17. A. Kroták, 19. R. Rapáč

Nájazdy: J. Gašparovič 1:0, Hvila 1:1, Rosandič 2:1, Stümpel nedal, T. Varga nedal, Š. Novotný nedal

Tvrdosť strely: Martin Dudáš 152,98 km/h – Radovan Puliš 144,75 km/h

Zostavy:

tím Róberta Petrovického: Patrik Rybár (Piešťany) – Mislav Rosandič (Banská Bystrica), Ján Tabaček (Martin), Daniel Krejčí (Zvolen), Martin Dudáš (Košice), Marek Bartánus (Košice), Jakub Gašparovič (Trenčín), Václav Stupka (Žilina), Tibor Varga (Košice), Tomáš Zigo (Banská Bystrica), tréner: Vladimír Országh

tím Jozefa Stümpela: Michal Dzubina (Martin) – Štěpán Novotný (Žilina), Arne Kroták (Poprad), Radovan Puliš (Zvolen), Lukáš Hvila (Banská Bystrica), Michal Hlinka (Trenčín), Juraj Majdan (Banská Bystrica), Richard Rapáč (Poprad), Adrián Sloboda (Zvolen), tréner: Pavel Paukovček

tím Michala Handzuša – tím Ľuboša Bartečka 10:12 (zápas 9:10, rýchlosť korčuľovania 1:1, presnosť streľby 0:1)

Góly: 5. Šedivý, 11. Melichárek, 11. Briestenský, 12. a 13. Laliberté, 14. a 19. Bicek, 15. Bagin, 20. Bartoš – 1. Bartečko, 3. Studenič, 4. R. Suchý, 7. Rzavský, 9. a 17. Brabenec, 10. Milam, 20. a 20. Blackwater, 20. J. Ručkay

Rýchlosť korčuľovania: Melichárek – J. Ručkay nerodzhodne 1:1

Presnosť streľby: Laliberté – Blackwater 0:1

Zostavy:

tím Michala Handzuša: Jan Chábera (Trenčín) – Eduard Šedivý (Košice), Emil Bagin (Zvolen), Frederik Sandgren (Banská Bystrica), Jiří Bicek (Košice), Peter Bartoš (Košice), David Laliberté (Nitra), Jan Semorád (Zvolen), Tibor Melichárek (Trenčín), Dominik Briestenský (Skalica), tréner: Ján Kobezda

tím Ľuboša Bartečka: Michal Valent (Nitra) – Radoslav Suchý (Poprad), Jameson Milan (Nitra), Kamil Brabenec (Zvolen), Judd Blackwater (Nitra), Daniel Rzavský (Martin), Jakub Ručkay (Piešťany), Marián Studenič (Skalica), Marcel Holovič (Piešťany), tréner: Antonín Stavjaňa

FINÁLE
tím Róberta Petrovického – tím Ľuboša Bartečka 8:7

Góly: 6. T. Varga, 9. Bartánus, 11. a 12. Zigo, 14. D. Krejčí, 16. Dudáš, 17. Rosandič, 17. J. Tabaček – 2. Milam, 9. a 10. J. Ručkay, 13. a 20. Rzavský, 16. Blackwater, 19. Brabenec

Zostavy:

tím Róberta Petrovického: Patrik Rybár (Piešťany) – Mislav Rosandič (Banská Bystrica), Ján Tabaček (Martin), Daniel Krejčí (Zvolen), Martin Dudáš (Košice), Marek Bartánus (Košice), Jakub Gašparovič (Trenčín), Václav Stupka (Žilina), Tibor Varga (Košice), Tomáš Zigo (Banská Bystrica), tréner: Vladimír Országh

tím Ľuboša Bartečka: Michal Valent (Nitra) – Radoslav Suchý (Poprad), Jameson Milan (Nitra), Kamil Brabenec (Zvolen), Judd Blackwater (Nitra), Daniel Rzavský (Martin), Jakub Ručkay (Piešťany), Marián Studenič (Skalica), Marcel Holovič (Piešťany), tréner: Antonín Stavjaňa

Odporúčané články

Duel hviezd Tipsport ligy už pozná členov jednotlivých tímov Skalica má prvú výhru v roku, Bystrica rozstrieľala Poprad

Témy

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Hokej

Aktuálne témy

Odporúčame

Copyright © iSITA s.r.o. Všetky práva vyhradené. iSITA si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

OK

Používaním tejto stránky súhlasíte s ukladaním cookies. Viac info tu...