Vyrobíme najlepšie víno, tvrdia Angelina Jolie a Brad Pitt

Angelina Jolie Brad Pitt
Foto: SITA/AP
Víno
Foto: SITA/AP

BRATISLAVA 8. marca (WEBNOVINY) – Hollywoodskemu páru Bradovi Pittovi a Angeline Jolie sa podarilo vypredať ružové víno vlastnej značky Miraval Rose 2012 v priebehu niekoľkých hodín.

Prvých 6000 fliaš sa na internete predalo iba päť hodín po tom, ako sa dostali na trh. Balenie šiestich fliaš stálo 105 eur. „Predaj sa začal o deviatej ráno a o druhej popoludní už boli všetky fľaše vypredané,“ uviedla vo vyhlásení PR spoločnosť Vitabella, ktorá zastupuje vinice Jolie a Pitta.

Ešte tento mesiac by víno mali začať ponúkať aj reštaurácie a veľkoobchodníci.Slávna dvojica na výrobe spolupracovala s vinárom Marcom Perrinom, podľa ktorého chcú vyrábať to najlepšie provensálske víno, aké je v ich silách. Ten tiež vysvetlil, že hviezdy dohliadajú na celý výrobný proces.

Pitt s Jolie víno pomenovali podľa svojho francúzskeho sídla Chateau Miraval, ktoré si prenajali pred štyrmi rokmi a neskôr si ho kúpili. Pozemok zahŕňa aj 60 hektárov viníc, na ktorých rastie organické hrozno.

Angelina Jolie a Brad Pitt tvoria pár od roku 2005. Zoznámili sa pri nakrúcaní filmu Pán a pani Smithovci (2005), keď bol herec ešte ženatý s Jennifer Aniston. Jolie má za sebou manželstvá s Jonnym Lee Millerom a Billym Bobom Thorntonom, Pitt chodil napríklad s Gwyneth Paltrow či Juliette Lewis.

Dvojica spolu vychováva šesť detí – Maddoxa, Paxa a Zaharu si adoptovali, Shiloh a dvojčatá Knox a Vivienne sú ich biologickými deťmi. Hviezdny pár sa vlani v apríli zasnúbil. „Je to sľub do budúcnosti a ich deti sú veľmi šťastné. Dátum svadby zatiaľ neurčili,“ potvrdila vtedy hercova manažérka Cynthia Pett-Dante.

Hviezdny herecký pár Angelina Jolie s Bradom Pittom.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Angelina JolieBrad PittGwyneth PaltrowJennifer AnistonJuliette Lewis