Vyšetrujú krádež v obchode, hľadajú podozrivých

Bez názvu
Polícia hľadá zlodejov, ktorí popoludní 10. septembra ukradli peniaze z pokladne v supermarkete v trenčianskom obchodnom centre Južanka. Foto: SITA/KR PZ Trenčín

BRATISLAVA/TRENČÍN 18. septembra (WEBNOVINY) – Polícia hľadá zlodejov, ktorí popoludní 10. septembra ukradli peniaze z pokladne v supermarkete v trenčianskom obchodnom centre Južanka.

Muž so ženou odpútali pozornosť pokladníčky, medzitým ďalší muž otvoril vedľajšiu pokladňu a zobral z nej peniaze.Škody presiahli 1700 eur.

Jeden z mužov bol vysoký 175 až 180 cm, silnejšej postavy, mal tmavohnedé krátke vlasy. Oblečené mal čierne tričko Adidas, šedo-béžový sveter na zips a tmavomodré rifle.

Muž, ktorý vybral peniaze z pokladne, je asi 172 až 180 cm vysoký, strednej postavy, mal krátke tmavé vlasy. Oblečenú má modro-bielu bundu, modré rifle, na stehne a na kolene mierne rozhrnuté.

Akékoľvek informácie, ktoré by polícii mohli pomôcť pri ich vypátraní, je možné oznámiť na ktoromkoľvek policajnom oddelení, prípadne aj anonymne na linke 158, alebo na adrese juraj.dolejsi@minv.sk.

Bez názvu
Foto: SITA/KR PZ Trenčín
Bez názvu
Foto: SITA/KR PZ Trenčín
Bez názvu
Foto: SITA/KR PZ Trenčín

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom