Vysoko kvalitné nórske omega – 3 s vitamínom D spôsobili na Slovensku búrku!

Omf .jpg
Foto: NaturaMed Pharmaceuticals

,,Chcete ich tiež vyskúšať zadarmo? „Pýta sa s úsmevom Martin Kozelský, generálny riaditeľ spoločnosti NaturaMed Pharmaceuticals, gigantu v predaji omega – 3.

Je to naozaj Pravda? Rozdávate omega – 3 zadarmo? Bez ďalších záväzkov?

Odpoveď je ÁNO. Chceme prispieť k zdraviu a pohode ľudí a do každej domácnosti ponúkame 30- dňové balenie zadarmo. Týmto spôsobom má každý možnosť vyskúšať naše vysoko kvalitné výrobky. ZÍSKAJTE 30-dňovú vzorku ZDARMA.

Omega – 3 sú bestsellerom!

,,Omega – 3 sme predstavili už pred 15-timi rokmi a dnes je náš produkt OmegaMarine FORTE+ s vitamínom D lídrom na českom a slovenskom trhu,“ dodáva hrdo.

Počas týchto rokov vyskúšali ich výrobky takmer 2 milióny ľudí.

Vyskúšajte nórske omega – 3 ZDARMA.

V tejto ťažkej dobe všetci hľadáme veci, ktoré by nás udržali zdravých. Môže byť náročné rozhodnúť sa, ktorý doplnok stravy zvoliť a ako nám pomôže zostať nad vecou.

Omega – 3 sú obzvlášť dôležité pre zdravie srdca!

Pýtate sa prečo? Jednoducho preto, že pravidelne nejeme dostatok tučných rýb ako je losos, makrela, sleď a podobne. Aby ste získali dostatok super zdravého a dôležitého oleja s omega – 3, ktorý podporuje zdravé srdce, musíte jesť tučné ryby aspoň 2 až 3-krát týždenne. A priznajme si to – iba málokto z nás to robí! Vlastne; my Slováci jeme takmer o 50 % menej rýb než priemerný človek v EU! Vzorka ZADARMO pre vás!

Obohatený o vitamín D na podporu imunitného systému

Okrem toho, že je produkt sám o sebe veľmi zdravý, je OmegaMarine Forte + obohatený o vitamín D vo forme D3 (najúčinnejšia forma) na podporu imunitného systému– čo je dnes nesmierne dôležité. Takže s OmegaMarine Forte + (omega-3 + vitamín D) je o vaše zdravie postarané!

Získajte 30-dňové balenie ZADARMO, doručené priamo do vašej poštovej schránky.

Všetko, čo musíte urobiť, aby ste získali 30-dňové balenie ZADARMO, je KLIKNUTIE SEM. Vyplňte svoje meno a adresu v objednávkovom formulári.

Balíček bude doručený priamo do vašej poštovej schránky a zaplatíte iba poštovné 1, 95 €. Je to iba vzorka – nič viac!

Nechajte OmegaMarine FORTE + zaujať vo vašom srdci zvláštne miesto! KLIKNITE TU pre balenie ZDARMA.

OMEGA – 3 SÚ NAJZDOKUMENTOVANEJŠÍM DOPLNKOM STRAVY NA SVETE – VIAC, NEŽ 10 000 VEDECKÝCH ŠTÚDIÍ POTVRDZUJE ZDRAVOTNÉ VÝHODY A ZDRAVOTNÉ ORGÁNY ODPORÚČAJÚ DENNÉ UŽÍVANIE.

Tento článok nie je autorským obsahom Webnoviny.sk. Bol dodaný klientom, uverejnený ako platený PR článok.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Firmy a inštitúcie Naturamed Pharmaceuticals