Vystúpenie kapely Horkýže slíže sa skončilo striptízom

Hspk
Striptíž členov HSPK Foto: SITA

BRATISLAVA 4. februára (WEBNOVINY) – Spevák Kuko prekvapil fanúšikov na úvodnom koncerte spoločného turné Horkýže Slíže, Polemic a Konflikt v Handlovej, keď sa vyzliekol do tesných farebných plaviek.

Líder rockovej kapely Horkýže slíže bol navyše ozdobený tetovaniami, ktoré však boli len dočasné – šlo totiž o kresby čiernou fixkou.

Na prvom z ôsmich koncertov si účinkujúci neodpustili ani ironické poznámky na adresu politikov.

Ako každá správna strana, aj my vám vieme sľúbiť všetko,“ ozvalo sa z pódia hneď v úvode večera. „A keď si nás zvolíte, presadíme posunutie nočného pokoja a pivo sa bude predávať po 10 centov,“ oznámil divákom Jury, líder skupiny Konflikt.

Kuko
Foto: SITA

Po vystúpení Konfliktu previedol na pódiu šou Polemic, ktorý zaradil do playlistu staršie single i mix vlastných hitov pripravený špeciálne pre toto turné.

Následne sa predstavili Horkýže slíže, nitrianskych rockerov pri dvoch piesňach sprevádzal Polemic.

Diváci si tiež užili pyrotechnickú šou, pohyblivú scénu a svetelné efekty. Horkýže slíže ako bonus pridali robota v životnej veľkosti, ktorého nesmelé tanečné kroky pobavili publikum.

Trojica skupín v decembri spôsobila rozruch správou, že zakladajú Hudobnú stranu pre každého (HSPK), ktorá chce bojovať o voličov v marcových voľbách. Nakoniec sa ukázalo, že v skutočnosti ide práve o spoločné turné a akryonym je zložený zo začiatočných písmen názvov kapiel. Ďalší koncert sa koná dnes v Mestskej športovej hale v Šali. Agentúru SITA informoval PR manažér turné Ján Kakaščík.

Termíny koncertov turné HSPK:

3. februára – Handlová – Športová hala Handlová

4. februára – Šaľa – Mestská športová hala

10. februára – Liptovský Mikuláš – Liptov Aréna

11. februára – Považská Bystrica – Mestská športová hala

17. februára – Bardejov – Mestská športová hala

18. februára – Humenné – Mestská športová hala

24. februára – Nitra – Mestská hala Nitra-Klokočina

25. februára – Dubnica nad Váhom – Športová hala

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom