Vytisková sa v SuperStar cíti výborne, nakrúcanie si uživa

Porota
Ondřej Soukup, Marta Jandová, Klára Vytisková a Palo Habera budú hľadať tých najlepších spevákov z Česka a Slovenska. Foto: facebook.com/SuperStar

BRATISLAVA 27. augusta (WEBNOVINY) – Česká speváčka a moderátorka Klára Vytisková sa ako porotkyňa v tohtoročnej Česko Slovenskej SuperStar cíti veľmi príjemne.

„Vôbec som nevedela, do čoho idem, nevedela som, ako to bude prebiehať, či nebudem nervózna, ale ostatní porotcovia aj režisér sú úplne super, takže som si nakrúcanie fakt užila. A bavilo ma to aj preto, že tam máme skutočne veľmi talentovaných spevákov, ktorí sa na nič nehrajú. Na kastingoch boli, samozrejme, aj dievčatá, ktoré sa tvárili ako Rihanna alebo Beyoncé, ale boli tam aj chlapci a dievčatá, ktorí zostali sami sebou a to je úplne top,“ povedala Vytisková v rozhovore pre agentúru SITA.

Mladá interpretka má už spomedzi súťažiacich v tejto chvíli i dvoch horúcich favoritov. „Páči sa mi veľmi jedno dievča zo Slovenska a jeden chlapec z Čiech, tak dúfam, že ukážu, že sú naj,“ poznamenala sympatická porotkyňa, ktorú v tomto ročníku populárnej speváckej súťaže označujú za najprísnejšiu. „Nikdy mi to tak nepripadalo, ale potom sa pýtali jednej slečny, kto je podľa nej najprísnejší a ona povedala, že ja. Ja im totiž tie veci hovorím na rovinu, no zároveň nechcem nikomu ublížiť. Keď tam príde niekto, kto vyložene hrá divadlo a je zlý, tak ma to fakt naštve, ale keď príde niekto s čistým srdcom a myslí si, že spieva dobre a je to bieda, tak sa mi to hovorí ťažko. Nie som ale ten typ na prvú, že by som tých ľudí hneď objímala, potrebujem ich najprv poznať a mať s nimi užší kontakt. Ale snažím sa tú pravdu predostierať nie úplne ostro,“ usmiala sa Vytisková.

Sama by sa do súťaže nepríhlásila

Súťažiacich, ktorí sa prihlásili na kastingy do SuperStar, zároveň 30-ročná rodáčka z Prahy veľmi obdivuje. „Obdivujem všetky tie decká, ktoré do toho idú a v 15-tich rokoch tam stoja pred nami. Ja mám síce pocit, že sme všetci veľmi v pohode, ale to je tým, že sa poznáme zo zákulisia a chápem, že keď má zrazu niekto pred nami stáť a predviesť, čo dokáže, tak musí byť strašne nervózny. Majú môj rešpekt, že to tak dávajú,“ povedala Vytisková s tým, že sama by sa do SuperStar neprihlásila.

„Ja nie som na to vôbec typ, nie som veľmi mainstream, od 15-tich som mala školskú kapelu, s ktorou sme často hrávali v kluboch. Ako tínedžerka som síce SuperStar hltala, to pozerali snáď všetci, ale na účinkovanie v nej som bola vždy veľmi plachá a asi by som bola strašne nervózna, takže som si radšej razila tú cestu, že krsty, kluby a tak som sa postupne sama formovala,“ uviedla speváčka.

Popri nakrúcaní SuperStar trávi Vytisková veľa času v nahrávacích štúdiách

„Stále som v štúdiách, ako v Prahe, tak v Bratislave a skladám pesničky, keďže teraz pripravujem svoj sólový album, ktorý bude celý autorský a tie pesničky sú ako také moje deti, tak ich teraz postupne beriem do štúdia a dávam im život,“ prezradila interpretka. „Už mám tri single, posledný sa volá Home a je to duet s mojou sestrou, no rada by som v blízkej dobe vydala ešte jeden singel a album potom v novembri,“ dodala.

Koncertovať plánuje podľa vlastných slov až na budúci rok. „Popri rodine a SuperStar nie som schopná aktívne skúšať, a keď už idem s niečím von, potrebujem, aby to bolo poriadne pripravené. Takže, keď skončí SuperStar, tak po Vianociach pôjdem s kapelou do skúšobne,“ uzavrela Vytisková.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom