Vyvolení taktizujú, na odstrel je Noro

Vyvolení_Noro
Norbert Tokár Foto: TV JOJ

BRATISLAVA 18. septembra (WEBNOVINY) – Voľba nového stavbyvedúceho bola dramatická. Rovnaký počet hlasov získali Noro a Tomáš.

Vyvolení po prvý raz v súťaži taktizovali a neľahkou úlohou sa napokon rozhodli poveriť Nora. Nie však pre jeho schopnosti.

Papuľnatého fešáčika sa totiž potrebujú zbaviť. Mnohým vyhovuje, že Igor z tejto pozície odchádza. Nútil ich totiž pracovať vyše desať hodín denne a bol k nim tvrdý.

Nespokojný Noro

Norovi sa nepáči, že ho zvolili. Vie, že je na odstrel a práci navyše nerozumie. Prvý deň pod Norovým vedením Vyvolení oddychovali. Potrebovali načerpať sily.

Na stavbu prišiel stavebný dozor a predstavil zmätenému stavbyvedúcemu týždenný plán. Nič z toho, čo mu inžinier hovoril, si však Noro nezapísal, spolieha sa na druhých.

Nákup materiálu dopadol tiež katastrofálne. Vyvolení tento týždeň majú urobiť izoláciu, dobudovať múry, priečky, veniec a strop.

Noro sa ostatným zdôveril, že sa vo svojej pozícii necíti dobre. V tejto fáze je totiž stavba náročná a nepáči sa mu, že pred druhými vyzerá ako hlupák. Mohli ho podľa jeho slov zvoliť až o týždeň. Spokojný nie je ani s tým, že musí drieť trinásť hodín denne potom sa nemôže ani osprchovať a zabaviť.

Budú zrejme o hlade

Do kuchyne Noro poslal Zuzku a Milana. Zuzku preto, aby nebola s Tomášom a Milana, lebo pri voľbe stavbyvedúceho zavážil práve jeho hlas a Noro mu to chcel spočítať. Kuchárske duo nadšené nebolo, ani jeden z nich totiž nevie variť. Vyvolení budú teda tento týždeň zrejme hladovať.

Dievčatám Martinke a Majke však hladovka vyhovuje. Rozhodli sa totiž schudnúť. Martinka chce počas týždňa zhodiť až sedem kíl. Majstri kuchári musia obom Vyvoleným pripravovať jedálniček podľa diétneho programu.

Norovi sa odhodlanie dievčat páči a s radosťou sa podujal na pozíciu ich kondičného trénera. Diéta by sa podľa neho zišla aj Igorovi a Marcelovi, tí ju však odmietajú.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom